Facebook Pixel

TM BIOTUS sarjas on ilmunud uus toode - mereline kollageen hüaluroonhappe ja C-vitamiiniga

ТМ BIOTUS вышел новый морской коллаген с гиалуроновой кислотой и витамином С

Juulikuust sai meie jaoks maamärk, sest just siis ilmus esimene partii Marine Collagen TM Biotust, millest olime kaua unistanud.

See oli tänu ideele. kvaliteetse kollageeni loomiseks, mis ilmus meie enda kaubamärgile. "Naisena olen proovinud igasuguseid kollageenibrände erinevates vormides ja olen uhke, et nüüd toodab Biotus Ukraina toodet, mis pole sugugi halvem kui tema Ameerika kolleegid," ütleb Olga Grekulova. p>

Ukraina tarbijate seas on kollageeni alahinnatud toidulisand. Lääneriikides on iga üle 30-aastane inimene teadlik kollageeni omadustest ja selle lisamise eelistest. Inimesed, kes juhivad aktiivset eluviisi, mõistavad, et just kollageen on kõigi elundite sidekudede aluseks. Kollageen annab tugevuse ja pehmenduse liigestele ja luude struktuurile, parandab keha ja kudede taastumist, toetab lihaste kasvu ja lihaste tugevust.

Naised, kes soovivad säilitada noorust, teavad kollageenist veelgi rohkem. Kollageen leidub naha sügavates kihtides koos elastiiniga, luues selle raami, tänu millele näeb nahk elastne ja toonuses välja. Meie organism toodab kollageeni loomulikult, kuni 25. eluaastani kollageeniga probleeme pole, kuid vanusega selle kogus väheneb. Kollageeni kadu põhjustab vananemist. Tekivad kortsud, nahk kuivab, juuksed muutuvad õhukeseks ja tuhmiks, küüned muutuvad hapraks, liigesed jäigastuvad ning keha kaotab toonuse ja kuju, sidemed kaotavad terviklikkuse ja võime naasta algsesse olekusse.

“ Meie merekollageen on täiendavalt rikastatud C-vitamiini ja hüaluroonhappega. Kompositsioonis sisalduv C-vitamiin parandab kollageeni sünteesi ja suurendab selle efektiivsust, – selgitab Olga Grekulova. "Seetõttu pakume merekollageeni regulaarset võtmise režiimi järgides kehale asendamatut tuge, säilitame lihaste paindlikkuse ja meie loomuliku ilu."

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.