Facebook Pixel

BIOTUSE ja Starenki fondi heategevuskampaania tõi esimesi tulemusi

blagotvoritelnaya-akcziya-biotus-i-fonda-starenki

Meil on hea meel teile teatada, et BIOTUSE ja Starenki fondi heategevusaktsioon on toonud esimesi tulemusi. Ja võime uhkusega öelda, et meil õnnestus koguda raha 360 eakate kaitsemaskide komplekti jaoks, mis on registreeritud elanikkonna sotsiaalkaitse territoriaalsetes keskustes. Oleme saanud palju positiivset tagasisidet ja tänusõnu klientidelt, kes jagavad meiega sotsiaalset vastutust.

Peagi anname kõik komplektid Starenki Fondile üle ja näitame teile fotoreportaaži.

Eakad inimesed on kategooria, kes vajab erilist hoolt ja on koroonaviiruse pandeemia ajal enim ohustatud.

BIOTUSE meeskond otsustas selliseid aktsioone korraldada regulaarselt, kandes üle vajalikud rahalised vahendid. kaitsta ja hoida tervist neile, kes on rohkem kõike, mida vajate.

Täname kõiki, kes võtsid osa BIOTUSE ja Starenki fondi heategevusüritusest

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.