Facebook Pixel

Solgari vitamiinid – kvaliteet ennekõike!

Solgari vitamiinid – kvaliteet ennekõike!

Ettevõte Solgar usub, et vitamiinides on peamine – see on kvaliteet. Kvaliteedikontroll viiakse läbi kõikides tootmisetappides. Tervislike vitamiinide ja toidulisandite valmistamiseks peate olema kindel, et teil on parim tooraine ja Solgar pöörab sellele küsimusele erilist tähelepanu. Ainult tõestatud ja usaldusväärsed tarnijad tarnivad tootmisse kvaliteetseid tooraineid, mida testitakse iga kord enne tootmisprotsessi sisenemist.

Solgar – see on GMOde puudumine, steriliseerimine ilma kiirgust kasutamata, alati tõene ja täielik teave koostisainete kohta toote etiketil, pakkematerjalid, mis on biolagunevad. Paljude aastate kogemused ja tohutu uurimisbaas võimaldavad ettevõttel püsida vitamiinide ja toidulisandite turul nr 1.

Biotuse veebipood pakub suurim valik Solgari tooteid koos kohaletoimetamisega kogu Ukrainas. Teeme koostööd ainult parimate ja usaldusväärsete ülemaailmsete tootjatega, mis võimaldab meie klientidel saada erakordselt kvaliteetseid ja tõhusaid ravimeid. 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.