Facebook Pixel

kolloidsed mineraalid

Коллоидные минералы

Niisiis, mis on kolloidsed mineraalid ja „millega nad söövad?”

Koloid pärineb nimisõnast  kolloid ja edasi kreeka keelest. kólla – “liim” ja éidos – “lahke” ja mineraal (aes) minerale — maak). 1908. aastal sõnastas V. I. Vernadski mineraali mõiste definitsiooni järgmiselt: "Maakoores looduslikult esinevaid keemiliste reaktsioonide saadusi nimetame mineraaliks."

 

Koloidsed mineraalid on mineraalide molekulide rühmad, mida hoiavad koos spetsiaalsed elektrilised omadused ja mis on vedelikus dispergeeritud või suspendeeritud. Need ei kogune pudeli põhja, vaid jaotuvad vees ühtlaselt.

Koloidsed mineraalid suudavad säilitada oma individuaalsust, olles vees "suspendeeritud".

Mineraalid on meie keha peamised ehitusplokid . Kahjuks ei suuda organism ise mineraale toota. Sama ebasoodne olukord toiduga - seal on väga vähe mineraalaineid ning kasulikke mikro- ja makroelemente, mis on tingitud mulla vaesusest ning põllukultuuride õigest vaheldumise reeglitest mittejärgimisest. Seetõttu tuli tervise ehitusplokkide täiendamiseks kasutada kolloidseid mineraale.

Vitamiinipuudusest tulenevad häired ja haigused, ütleb meditsiinidoktor Marie-France Müller. Kuid tavaliselt inimesed ei taipa. et vitamiinid kontrollivad mineraalainete omastamist organismis ning mineraalainete puudumisel ei täida nad mingeid funktsioone. Vitamiinide puudusel suudab süsteem mineraalaineid mingil määral ära kasutada, kuid nende puudumisel on vitamiinidest kasu jpg"}}' alt='haigused tekivad vitamiinipuuduse tõttu'>

 

 

 

 

 

Mineraalaineid sisaldavad toidud

Kõik mineraalelemendid olenevalt nende sisaldusest meie organismis ja toidus on tavaks jagada mikroelementideks (mille sisaldus elusorganismides on alla 0,001%) ja makroelementideks (mille sisaldus elusorganismides on üle 0,001%).

 1. Mikroelemendid -päevane vajadus on tuhandikud grammi. Kuid sellise tagasihoidliku normi puudumine võib keha mitmeastmelise ja keeruka mehhanismi seiskuda. Mõned mikroelementide rühma olulised esindajad:

 

Päevane annus, mg

Raud

10 mg

Tsink

10 mg

Jood

100–150 mg

Fluor

3 mg

 1. Makrotoitained- üle 200 mg vaja päevas.

 

Päevanorm, gr

kaltsium

1

Fosfor

1,5

Magneesium

3-5 gr

Naatrium

mitte rohkem kui 5 g

Kaalium

3,5 gr

Oluline on elementide õige tasakaal: ühe või teise elemendi defitsiit (eriti mitme korraga) toob paratamatult kaasa organismi hästitoimivate funktsioonide “löögi”.

Mõned defitsiidiga seotud seisundid või liigne elemente

 

Sümptomid ja seisundid

Puudus või vajadus

Düsbakterioos

Tsink

Halb seedimine

Kroom, tsink

Ülekaaluline

Kroom, mangaan, tsink

Kõrge Veresuhkur

Kroom, mangaan, tsink, magneesium

Juuste väljalangemine

tsink, seleen, räni

Juuste ja küünte kehv kasv

Tsink, seleen, räni, magneesium

Akne

Kroom, seleen, tsink

Nahaallergia

Seleen, tsink

Väsimus, enneaegne halliks muutumine, ootamatu ilmastikusõltuvus

Kaltsium

Depressioon

Magneesium

Huvitaval kombel on üleliigse fosfori tunnused sarnased defitsiidi sümptomitega kaltsium: lihaskrambid, tuimus, teadvusetus. Enne mineraalainete võtmist pidage kindlasti nõu oma arstiga, selge pildi saamiseks on soovitatav esmalt võtta vereanalüüsid.

 

Selliseid nähtusi põhjustab keha mürgistus lagunemisproduktidega

 

Kolloidhõbeda vastunäidustused hõlmavad järgmisi tegureid, nagu:

 • individuaalne talumatus komponentide suhtes,
 • rasedus,
 • rinnaga toitmine.

Kolloidhõbeda imelised omadused on pälvinud tõsist tähelepanuvähiravis. Briti teadlased teatasid, et hõbedaosakesed hävitavad teatud tüüpi vähirakke sama tõhusalt kui keemiaravi, kuid neil on väikesed kõrvalmõjud.

Leedsi ülikooli teadlased viisid läbi mitmeid laboratoorseid analüüse, mille käigus tuvastati vähk. rindade ja soolte rakud puutusid kokku erinevate hõbedapõhiste kemikaalidega kuue päeva jooksul.

Tulemused näitasid, et neil hõbedaühenditel on vähirakkude vastu võitlemisel "sama toime kui tsisplatiinil", põhjustamata tugevaid kõrvalmõjusid.

Peaautor dr Charlotte Willans kavatseb järgmisel aastal lähemalt uurida, kuidas hõbe mõjutab vähirakke ja terveid keharakke ning kas sellest võiks saada ohutu ja tõhus uus vähivastane ravim. br>Villans ütles: "See on kahtlemata põnev avastus, kuigi meil on tulevikus veel palju tööd teha. Tulemused võimaldavad meil kvalifitseeruda rahastamiseks edasisteks uuringuteks, mis võiksid tuua kaasa odavama ja vähem toksilise alternatiivi tänapäeval meditsiinis kasutatavatele vähiravimitele.”

Samuti kolloidhõbe  võib kanda otse lõikehaavadele, marrastustele, lahtistele haavadele, ekseemile, nahaärritustele, aknele (vistrikele), putukahammustustele. Põletuste korral kiirendab hõbe paranemist, vähendab armistumist ja leevendab põletikku.

Kolloidse hõbeda edukad tulemused võivad kiidelda ka ekseemi ravis.

Aja jooksul ekseemi puhangu korral kaotab nahk rasvu ja õlisid, nii et nahk kuivab ega kaitse enam infektsiooni ega ärritajate eest. Kolloidhõbe aitab käivitada keha kaitsvad "õiged" funktsioonid, asudes kahjulikele teguritele vastu.

Patsientide suurepärane tagasiside väärib ravi tavalise ja ebameeldiva haiguse - herpes - vastu. Kolloidhõbe on efektiivne kõigi teadaolevate herpesviiruste, umbes 650 bakteri- ja seeneliigi vastu. Kehasse sattudes on positiivselt laetud kolloidsed hõbedaioonid kinnitunud viirust ümbritsevate valkude struktuuri. Seetõttu ei suuda viirus sarnaseid osakesi reprodutseerida.

Kolloidhõbe on efektiivne kõigi tuntud herpesviiruste vastu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  ;

 

 

 

 

Kolloidhõbedat kasutatakse laialdaselt ja veterinaarmeditsiinis. Edukad tulemused loomade ravimisel usside, gastroenteriidi, düsenteeriaga – kolloidhõbeda kasutamine sees ning endometriidi, mastiidi, sepsise ja hemosporidioosiga – intravenoosselt.

 

 

Kolloidhõbedat kasutatakse laialdaselt ka veterinaarmeditsiinis

Valmistamisvorm on tavaliselt kontsentreeritud lahus, mida tuleb sageli veega lahjendada, samuti imav geel /strong>Hõbeda (hõbevee) majapidamiskasutus

- jookide konserveerimine.
- joogivee desinfitseerimine.
- seemnete leotamine enne istutamist
-toataimede kastmine
- lõikelillede pikaajaline (kuni 23 nädalat) säilitamine.
- nõude desinfitseerimine, köögiviljad, puuviljad.
- voodipesu, valamute, vannide, vannitubade desinfitseerimine.

Tuleb meeles pidada, et kolloidhõbedaga ravikuur ei tohi ületada 14 päeva th. Lisaks on kogu hõbedaga raviperioodi vältel vajalik võtta probiootikume, et säilitada organismi mikrofloora õige tasakaal. Samuti peaksite veenduma, et kasutate kvaliteetset kolloidhõbedat, mitte odavaid tooteid, nagu hõbevalk või ioonhõbe. Odavate analoogide liigne tarbimine võib põhjustada pöördumatut seisundit, mida me juba varem mainisime, Argyria.

Biotuse veebisaidil on teil võimalus osta kolloidseid mineraale ja kolloidhõbedat Ukrainast> erinevatelt, kuid ainult kvaliteetsetelt ja sertifitseeritud tootjatelt erinevates vabastamisvormides (vedelik, kapslid, salv, sprei, tabletid).

Kaltsiummagneesium + D3


kaltsiummagneesium + D3, kaltsiummagneesium-vitamiin D3, solgar, mustikamaitseline, 473 ml

1 supilusikatäis (15 ml) päevas koos toiduga või vastavalt arsti juhistele

Silver Hydrosol


Silver Hydrosol (kolloidne hõbe), Silver Sol, Now Foods, 237 ml

1 teelusikatäis 1–3 korda päevas.

Ärge kasutage alla 4-aastastel lastel.

Pedage nõu arstiga, et määrata pediaatriline annus.

Multivitaminnyj-i-mineralnyj-kompleks.jpg"}}


multivitamiinide ja mineraalide kompleks, naiste aktiivne ainevahetus, naised, 21. sajand, 50 vahelehte

1 tablett päevas koos toiduga või vastavalt tervishoiutöötaja juhistele

Hõbedane hüdrosoolsprei


Sprei hõbedane hüdrosool, kolloidhõbe, hõbesool, Now Foods, 118 ml

6 pihustust 1 kuni 3 korda päevas.

Pöörduge arsti poole, et määrata pediaatriline annus

Kolloidse hõbedase salvi laius =


kolloidne hõbesalv, pärandtooted , 60 g

Kandke nahale õhuke kiht ja laske kuivada. Vajadusel korrake.

Coloidal Silver Gel


kolloidne hõbegeel, suveräänne hõbe, 29 ml

Puhastage kahjustatud piirkond ja kandke esmaabiks rikkalik kiht . kandke sidet. Korda 3 korda päevas. Tundlikule nahale.

Raspberry Colloidal Mineralskolloidhõbe, Source Naturals, Wellness, pihusti, 10 ppm, 59,14 ml.

Täiskasvanud: 1 kuni 4 pihustust päevas. Mitte rohkem kui 10 päeva.

Lapsed: 1 kuni 2 pihustust päevas.

ANNUSTAMINE JA KASUTAMINE

Kolloidhõbedat kasutatakse lahjendamata kujul lahtiste haavade, mitteparanevate haavandite, ekseemiga kahjustatud nahapiirkondade, tüsistunud psoriaasi, demodikoosi ja muude nahakahjustuste korral.

 • Konjunktiviidi korral - 1-2 tilka mõlemasse silma öösel.
 • Inhalatsiooniks, pesemiseks, niisutamiseks, instillatsiooniks - 2 supilusikatäit 1 liitri destilleeritud või värskelt keedetud vee kohta.
 • Vee desinfitseerimiseks: 2 supilusikatäit 3,8 liitri vee kohta. Raputama. Oodake 5-8 minutit. Loksutage uuesti ja jooge pärast 5-10 minutit settimist.

Sisu
 • Niisiis, mis on kolloidsed mineraalid ja „millega nad söövad?”
 • Mineraalaineid sisaldavad toidud
 • Kolloidsete mineraalide tüübid, mida saab osta iherb, >boitus ja muud saidid:
 • Kõrvalmõjud
 • Mis on kolloidhõbe
 • Kolloidhõbeda kasutamine:
 • Kolloidhõbeda vastunäidustused ja kõrvaltoimed
 • Kolloidhõbeda vastunäidustused hõlmavad järgmisi tegureid, nagu:
 • ANNUSTAMINE JA KASUTAMINE
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.