Facebook Pixel

Tervis ja pikaealisus koos eluea pikendamisega

Tervis ja pikaealisus koos eluea pikendamisega

Biotus — Vitamiinide ametlik elukoht areneb kiiresti ja hiljuti oleme saanud teise Ameerika kaubamärgi ametlikuks edasimüüjaks .

Life Extension on spetsialiseerunud nii vitamiinidele kui ka anti- - vananemiskreemid. Ettevõte alustas tööd 1980. aastal ning esialgne eesmärk oli vananemisvastaste toodete väljatöötamine. Oma teekonna alguses õnnestus ettevõttel meelitada investoreid (150 miljonit dollarit), kes olid huvitatud ravimite väljatöötamisest selles valdkonnas. Ettevõte töötas välja ka palju erinevaid vitamiine.

Ettevõtte faktid

Elu pikendamine — see on esimene ettevõte, kes kasutab aspiriini väikestes annustes võitluses südameataki vastu. Ja nüüd praktiseeritakse seda meditsiinis üle kogu maailma.

Elu pikendamise teadlased avastasid esmalt kasulikud omadused koensüüm Q10 südame tervise jaoks. Samuti paljastasid nad polüküllastumata rasvhappe mõju Omega-3 südamefunktsioonile.

1990. aastal hakkas ettevõte melatoniini tõhusalt kasutama vananemine. Pärast pikka uurimistööd on kirjutatud mitu raamatut selle kohta, kuidas melatoniin meie keha mõjutab. Selle ettevõtte teadlased avastasid ka keha ohtliku seisundi sümptomid, depressioonivastased ravimid ja C-hepatiidi ravi.

Järgnevatel aastatel , keskendusid Life Extensioni teadlased vananemise uurimisele ja rääkisid kogu maailmale, kuidas  antioksüdandid aitavad ateroskleroosi vastu võidelda, ning hakkasid seejärel välja töötama ravi Alzheimeri tõve vastu.

Ameerika autoriteetse Consumer Labi hinnangu kohaselt võitis Life Extension bränd kategoorias "Kliendi rahulolu eriravimitööstuses" 4 nominatsiooni kaheksast. Ükski USA juhtiv vitamiinibränd pole varem nii palju auhindu saanud.

Nüüd leiate meie veebisaidilt ülemaailmselt tunnustatud kaubamärgi. Tellige vitamiine Life Extensionist veebipoest biotus.ua —  tarnime USA-st kvaliteedi garantiiga.

Sisu
  • Ettevõtte faktid
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.