Facebook Pixel

Serrapeptaas – puhastab seestpoolt

Serrapeptaas – puhastab seestpoolt

Serrapeptaas võib puhastada keha kasvajatest, surnud kudedest, verehüüvetest ja aterosklerootilistest naastudest. Samuti on ravimil põletikuvastane toime ning see toimib ohutult ja tõhusalt põletiku mis tahes staadiumis. Ravim ei aeglusta põletikulist protsessi, vaid loob keskkonna selle kiireks kõrvaldamiseks. Põletikku endasse sekkumise puudumine (nagu ka keha loomulik reaktsioon põletikulisele protsessile) ei too kaasa ravijärgseid kõrvalmõjusid.

Võitlus valusündroomidega – see on selle ensüümi teine funktsioon, kuna see on valuvaigisti.

Serrapeptaasil on asendamatud omadused ülemiste hingamisteede krooniliste haiguste ravis. Ravimit kasutatakse ka kõrva-, kurgu-, ninahaiguste ravis. Kiiret raviefekti kõrva-nina-kurguhaiguste ravis on juba hinnanud spetsialistid ja nende patsiendid üle maailma.

Südame-veresoonkonna haigused, nagu ateroskleroos, insult, südameinfarkt, tromboflebiit ja veenilaiendid – Ukrainas kohutavalt levinud. Serrapeptaasi määramine põhiraviks ei paranda mitte ainult jõudlust, vaid päästab ka elusid. 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.