Facebook Pixel

Sambucol on efektiivne erinevate gripiviiruse tüvede vastu

Sambucol on efektiivne erinevate gripiviiruse tüvede vastu

Musta leedri (Sambucus nigra L.) baasil valmistatud tooted, nimelt Sambucol sisaldab standardiseeritud musta leedri ekstrakti. See on viirusevastaste omadustega looduslik vahend, eriti gripiviiruse erinevate tüvede vastu. In vitro uuringud on näidanud Sambucoli efektiivsust 10 gripiviiruse tüve ravis. Topeltpimedas platseebokontrollitud randomiseeritud uuringus näidati, et Sambucol vähendab gripisümptomite kestust kuni 3-4 päeva võrra. Taastumisperioodi seerumitestid näitasid Sambucoliga ravitud rühmas gripiviiruse vastaste antikehade taseme tõusu,  mis erines oluliselt kontrollrühma näidustustest.

Selle uuringu eesmärk on uurida ravimi toimet terve inimese immuunsüsteemile, s.o. tsütokiinide tootmise kohta. Tsütokiinide tootmisprotsessi uurimine viidi läbi 12 terve doonori vereproovidest ekstraheeritud monotsüütidega. Seotud monotsüüdid eraldati perifeerse vere lümfotsüütidest ja inkubeeriti Sambucoli erinevate vormidega, näiteks: põhineb sambucoli leedri ekstraktil,  musta leedri ekstraktil siirupivorm (Sambucol  musta leedri siirup),  immuunsüsteemi tugevdamiseks ( Sambucol Immune System) ja  lastele (Sambucol lastele). Põletikuliste tsütokiinide (IL-1a, TNF-a, IL-6, IL-8) märkimisväärselt suurenenud tootmist täheldati peamiselt musta leedri ekstraktil (Sambucol Black Elderberry Extract) põhinevas ravimis Sambucol (2–45 korda) võrreldes. lipopolüsahhariididega (LPS) – teadaolevad monotsüütide aktivaatorid (3,6 & ndash; 10,7 korda). Kõige olulisem tõus täheldati selliste tsütokiinide puhul nagu  TNF-a. (44,9 korda).

Sellest tulenevalt võime järeldada, et lisaks viirusevastasele toimele on leedrimarja ekstraktil põhinev preparaat (Sambucol Elderberry Extract) ja ka selle muu annus vormid, aktiveerivad terve immuunsüsteemi, suurendades põletikuliste tsütokiinide tootmist. Seega võiks leedrimarjasiirup kaasa aidata immuunsüsteemi aktiveerumisele, samuti võidelda tõhusalt põletikuliste protsessidega, & nbsp; tervetel inimestel ja erinevate haiguste all kannatavatel patsientidel. Samuti võib immuunravimil olla immuunkaitsev ja immunostimuleeriv toime patsientidel, kellel on diagnoositud vähk või AIDS, kui seda kombineerida keemiaravi või muude ravimeetoditega. Seetõttu, arvestades taimsete toidulisandite, nagu in vitro, in vivo ja kliiniliste uuringute üha kasvavat populaarsust, on vaja läbi viia nii sageli kui võimalik.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.