Facebook Pixel

Uus tellimuste väljastamise punkt Kiievi kesklinnas

Новый пункт выдачи заказов

10. detsembril avati Kiievis BIOTUSE kaupluse uus kättesaamispunkt ja nüüd saate oma tellimustele ise järele tulla, ilma et peaksite tarneteenuste eest enam maksma.

Uus kättesaamispunkt asub Kiievi keskus, Aadress: metroo Spordipalee, st. Basseynaya, 19. Tööaeg: E-L 9.00-20.00, P 10.00-19.00

Samuti tuletame meelde, et nüüd on kuni 31. jaanuarini 2021 tasuta kohaletoimetamine MEESTi pakikastidesse.

Täna on võimalik tellida vitamiine, mis toetavad ja kaitsevad organismi COVID-haiguse eest - D3-vitamiini, C-vitamiini, kelaaditud tsinki TM Biotus, aga ka tooteid maailma kaubamärkidelt nagu Thorne Research, Nature`s Way, Carlson Labs, Now Foods.

E-poe sortiment sisaldab ka meditsiinilisi maske, antiseptikume, koroonaviiruse kiirteste. Telli vitamiinid veebipoest biotus.ua. BIOTUSE prioriteet on kvaliteetne vitamiinide valik ja kiire kohaletoimetamine. Oodake uusi väljastamispunkte Ukraina linnades!

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.