Facebook Pixel

Uus vastuvõtupunkt Kiievis!

Новый пункт выдачи заказов в Киеве!

17. novembril avati Kiievis uus kaupade väljastuspunkt ja nüüd saate saidil tehtud tellimustele iseseisvalt järele tulla, "kodule lähemal", ilma kohaletoimetamisteenuste eest üle maksmata.

Uus tellimuste väljastamise koht asub aadressil: Pochaina metroojaam, S. Bandery (endine Moskovsky), 15a (mag. Auchan) Lahtiolekuajad: E-L 9.00-20.00, P 10.00-19.00

Tuletame meelde, et täna on võimalus tellida vitamiine, mis toetavad ja kaitsevad organismi COVID-haiguse eest – D3-vitamiini, C-vitamiini, kelaaditud tsinki TM Biotus, aga ka maailmabrändide nagu Thorne Research, Nature`s Way tooteid. , Carlson Labs, Now Foods.

E-poe sortimendis on ka meditsiinimaskid, antiseptikumid, koroonaviiruse kiirtestid.

Telli vitamiine veebipoest biotus.ua.

BIOTUSE prioriteet on kvaliteetne vitamiinide valik ja kiire kohaletoimetamine. Oodake uusi väljastamispunkte Ukraina linnades!

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.