Facebook Pixel

Ravimi Sambucol ravimvormid

Ravimi Sambucol ravimvormid

Standardeeritud musta leedri ekstrakt (E.Ex.) – see on erinevate ravimvormide põhikomponent>. Musta leedri ekstraktil põhinev sambukool siirupina span> (Sambucol Black Elderberry Siirup) (B.E.) sisaldab 38% E.Ex., glükoosi, vaarikaekstrakti, sidrunhapet ja mett. Sambucol Active Defense (A.D.), USA-s tuntud kui Immune System Formula, sisaldab ka 38% E.Ex., glükoosi, vaarikaekstrakti, sidrunhapet, mett, Echinacea angustifolia, Echinacea purpurea, taruvaiku, askorbiinhapet ja tsinkglükonaati. Sambukool lastele (Sambucol for Kids) sisaldab poole annusest E.Ex. (19%), mida kasutatakse teist tüüpi droogides, samuti glükoosis, vaarikaekstraktis, sidrunhappes, E. angustifolias, E. purpureas ja taruvaigus.

Antootsüaniini sisaldus erinevates liikides Sambucoli sisaldus määrati neeldumise mõõtmisega lainepikkusel 526 nm (mitte vähem kui 0,6 B.E., A.D. ja 0,3 Sambucoli puhul lastel).

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.