Facebook Pixel

Koensüüm Q10 – vananemise ja südamehaiguste vastu

Koensüüm Q10 – vananemise ja südamehaiguste vastu

Koensüüm Q10 preparaatide võtmine võib aeglustada vananemisprotsessi ja isegi pikendada eluiga. Selle aine tootmine inimkehas hakkab vähenema pärast 20. eluaastat, mis nõrgestab meid oluliselt juba keskeas. Kas soovite välja näha noor ning olla aktiivne ja rõõmsameelne? Alustage koensüüm Q10 toidulisandite võtmist.

Koensüüm Q10 põhifunktsioon on  energiaga varustamine kõikidele keharakkudele. Selle elemendi teine oluline omadus – antioksüdantne toime.

Koensüümi Q10 taseme alandamine suurendab vähi tõenäosust. Samuti osaleb see aine melatoniini tootmises, mis reguleerib elurütme ja kaitseb nn vanusega seotud haiguste eest.

Ravimit kasutatakse ka südamepuudulikkuse, hüpertensiooni ja südamehaiguste ennetamiseks. rünnakud.

Interneti-Biotuse pood pakub suurt valikut koensüümi Q10 parimate hindadega koos kohaletoimetamisega.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.