Facebook Pixel

Krooniline väsimus: kuidas sellega toime tulla?

Krooniline väsimus: kuidas sellega toime tulla?

Kroonilise väsimuse sündroomi ei tunnistatud kunagi haiguseks: nad ütlesid: "Kõik on teie peas." Vaid aja jooksul suudeti haigus ikkagi "ära tunda". Seda iseloomustab tugev väsimus, mida ei seostata ühegi haigusega, samuti mälukaotus, keskendumishäired, seletamatud lihas- ja liigesevalud ning unehäired.

Tavalise väsimuse ja kroonilise väsimuse sündroomi erinevus seisneb selles, et esimesel juhul võite magama minna ja pärast seda tunnete end paremini.

Kroonilise väsimuse sündroom toob kaasa isukaotuse, sest teil pole absoluutselt jõudu tõusta ja süüa teha. Seetõttu tasub toitumisele erilist tähelepanu pöörata ja püüda oma toitumist tasakaalustada. Vältige rasvaseid toite ja kõrge suhkrusisaldusega toite. Soovitatav on süüa väikeste portsjonitena iga 3-4 tunni järel — see tõstab teie energiataset.

Ameerika dr Melvin R. Werbach on läbi viinud põhjaliku toitumise valdkonna uuringu ja tuvastanud vajalikud toidulisandid, mis võivad abi kroonilise väsimuse korral.

Väsimuse vältimiseks peate oma toitumist kohandama, samuti suurendama füüsilist aktiivsust, et paremini magada.

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Никита Малько
22. juuli 2020
Спасибо за интересную статью. От стресса у меня появилась усталость. Я годами лечила нервную систему, но результатов особо не было. Я была в шоке когда мне помог обычный пробиотик Биолакт 5 ого поколения. Пробиотик пила курсом. Усталость сняло
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.