Facebook Pixel

Pikad ja terved ripsmed olema!

Pikad ja terved ripsmed olema!

Me kõik oleme korduvalt märganud väikelastel nende pikki paksu ripsmeid, millelt on võimatu silmi maha võtta ja millest unistab iga täiskasvanud tüdruk. Selle soovi täitmine on üsna lihtne! Ripsmete pikkust saab pikendada ilma kahjulike kemikaalideta, kuid looduslike koostisosade abil.

Üks levinumaid meetodeid, mis on samas üsna lihtne &mdash ; ripsmete niisutamine roheline tee. See jook sisaldab kasulikke ühendeid — flavonoidid. Need aitavad parandada ripsmete kasvu. Valmistage tass teed, laske sellel jahtuda toatemperatuurini ja kandke see vatitikuga ripsmepiirkonnale.  

Ripsmete tervisele on kasulik ka sidruni eeterlik õli. See toimib antiseptikuna ja kaitseb ripsmeid mikroobide eest. Enne pealekandmist lahjendage seda oliiviõli, mis kaitseb teie ripsmeid murdumise eest ja annab neile loomuliku läike.

Samuti head abilised ripsmete tervise ja ilu jaoks on seerumid. Need aitavad tugevdada ripsmete sibulaid, vältides seega nende väljakukkumist. Seerumi jaoks vajate kookosõli tilga lisamisega lavendli eeterlik õli. Kookosõli tugevdab teie ripsmeid, kuna sisaldab rasvhappeid, ja lavendel suurendab juuksefolliikulite arvu.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.