Facebook Pixel

Cyto Pharma – kvaliteet ja loomulikkus

Cyto Pharma – kvaliteet ja loomulikkus

Natuke ajalugu

В 1971. aastal alustas Cyto Pharma tegevust. Ta oli spetsialiseerunud ravimite tootmisele. Brändi mitmekümne aasta pikkuse tegevuse põhjal on tõestatud, et nende tooted on kvaliteetsed looduslike ainetega tooted. Aja jooksul on Cyto Pharma tooteid hinnanud tarbijad kogu maailmas, kes järgivad tervislikku eluviisi.

Meist span>

Cyto Pharma on maailma farmaatsia- ja meditsiinitööstuse liider ning ettevõte, millel on kõrge kvaliteediga tooted, ülemaailmne tunnustus ja nelikümmend aastat kogemust selles valdkonnas.

Ettevõte on maailma suurim sellise aine tootja amügdaliinina. See on ainulaadne puuviljatuumadest valmistatud toidulisand. Võite selle toote kohta kohata ka teist nimetust, näiteks amügdaliin, B17-vitamiin või amügdaliin. Kuid kõige sagedamini kasutatav nimi on vitamiin B17.

Teised kaubamärgid, mis toodavad amügdaliini toodet, ei sisalda kvaliteeti, puhtust ega struktuuri . Cyto Pharma on pühendunud pakkuma ainult parimaid toidulisandeid ja ravimeid, et toetada oma klientide tervist.

Ettevõtte eesmärk on arendada välja parimaid sisaldavaid looduslikke tooteid. kvaliteet, mis järgib kõiki tootmisstandardeid.

Teave toote kohta

Sest Cyto Pharma toodang põhineb vitamiini B17 , amügdaliini tootmisel, siis tasub sellest lähemalt rääkida.
See toidulisand on ainulaadne dieettoit, mis koosneb kahest glükoosi molekulist, vesiniktsüaniidhappe molekulist ja valuvaigisti molekulist . Neid komponente leidub looduslikes toodetes, nagu marjad ja puuviljad, ristik ja oad.

Oma raviomaduste tõttu aitab amügdaliin inimestel võidelda kasvajatega. Seetõttu nimetatakse seda kasvajavastaseks vitamiiniks. Laboratoorsed uuringud on teadlasi veennud, et B17 on võimeline rikastama kasvaja kahjustatud piirkondi hapnikuga ja suurendama seeläbi traditsioonilise ravi efektiivsust. Kuid pärast uuringute tulemuste saamist nägid teadlased vähi kasvajatele erinevat mõju. Seetõttu on võimatu väita, et amügdaliin hävitab rakud 100%.

Samuti on soovitatav kasutada B17-vitamiini ennetava meetmena neile, kes põevad südame-veresoonkonna haigusi. Amügdaliin parandab ainevahetust ja tugevdab immuunsüsteemi. Toode koosneb mitmetest looduslikest ja kasulikest koostisosadest: magneesium, mikrokristalliline tselluloos ja aprikoosituuma ekstrakt.
Enamik eksperte soovitab süüa iga päev 24–35 tuuma. Muude toodete hulgas, millest leiate amügdaliini, on idandatud nisu ja tatar. Töödeldud teraviljad aga kaotavad oma vitamiiniomadused. Kuid kuumtöötlemise ajal suudab B17-vitamiin taluda kuni 300 kraadi Celsiuse järgi. B17 sisaldab ka maasika- ja vaarikaseemneid. Teadlased on neis marjades tuvastanud ka vähivastase aine ellagiinhappe.

Vitamiini B17 ülalmainitud nimetus letril on see on amügdaliini osaliselt sünteetiline moodustis. Tasub eristada nende kahe aine erinevust:

  1. amügdaliin - aprikoosituumad ;

  2. letril - farmaatsiatööstuse toode;

 Ettevõtte saavutused

Juhis biokeemik Ernest Krebs, kes andis oma panuse toodetesse, nimelt B17-vitamiini tuvastamiseks aprikoosituumadest, oli Cyto Pharma esimene ettevõte, kes sai selle toote jaoks litsentsi. Ta  loos ka valemeid, kavandas protsessi, mõtles välja meetodid ja tehnoloogia amügdaliini tootmiseks

See ettevõte viib läbi oma teadusuuringuid, sellel on tohutu tootmine ja kõrge müügitase. Samuti võib Cyto Pharmat eeskujuks seada ettevõttena, kes jälgib oma toodete kvaliteeti ja uuenduste juurutamist.

Artikli kirjutas Biotuse töötaja. 

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.