Facebook Pixel

Antioksüdandid suvel ja kaugemalgi!

Antioksüdandid suvel ja kaugemalgi!

Antioksüdandid Solgar – see on asendamatu vitamiinide ja mikroelementide kompleks kõigile, kes soovivad vältida enneaegset vananemist. Nahale, juustele on vajalik igakülgne kaitse ning organism peab seda saama mitte ainult kosmeetikast, vaid ka seestpoolt.

Solgari antioksüdandid koosnevad kvaliteetsetest mineraalidest, vitamiinidest, aminohapetest, nagu samuti taimeekstraktid, mis interakteeruvad üksteisega optimaalselt, suurendades kasulikke omadusi.

Kõige ohtlikum aeg nahale – suvi. Suvel tuleb nahka kaitsta. Iga üle 25-aastane tüdruk peaks mõtlema ultraviolettkiirguse kahjulikule mõjule, mis põhjustab keha enneaegset vananemist.

Reegel on lihtne – kui varaseid kortse ei soovi, siis suvel tuleb võtta antioksüdantide kompleksid. Vitamiinide kompleksi valimisel on parem eelistada usaldusväärset ja usaldusväärset, hea mainega tootjat. Ettevõte Solgar on selline tootja ja tema tooteid esitletakse Biotuse veebipoes parimate hindadega ja kohaletoimetamisega kogu Ukrainas. Tulge meie juurde kvaliteetsete originaalravimite saamiseks.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.