Facebook Pixel

Solgari antioksüdantide valem

Solgari antioksüdantide valem

Great Place'i rütmis on täna probleeme vajalike vitamiinide ja mineraalainetega rikastatud toiduainete kättesaadavusega. Kõige sagedamini napib pruune kõnesid, mis viib surma Olen terve ja minust saab organism tervikuna.  Nii on ka segadus navkolishny keskpaigas, paisunud gaasid ja palju muid ebasõbralikke ametnikke – kõik peab viima vabade radikaalide tekkeni, nagu meie keharakkude hävitamine ja vanade aegade provotseerimine. Vabade radikaalidega võitlemiseks vajab keha antioksüdante. Ainulaadne kompleksne vіd  Solgar «Antioksüdantne valem» dіє vіrazu kahes sirgjoones. Esiteks pakuvad laia valiku rahunoki jaoks hoolikalt valitud komponendid kõige elujõulisemas veinikvaliteedis meie kehale hulgaliselt vajalikke elemente. Vitamiinide lattu Solga «Antioksüdantide valem» sisestage:

  • vitamiinid C, A, E, B;
  • mineraalid – vask, tsink, seleen, mangaan, kaltsium;
  • roslinni ekstraktid – hõlmikpuu, sprirulina, gotu kola, piimaohakas, sumishi protitsüanidiinid, roheline tee, punane vein ja pknogenool;
  • aminohapped – L  -tsüsteiin, L – glutatioon, tauriin.

Autor – teine, aidates vastu seista vabade radikaalide rünnakutele, oscilkib kõik komponendid ja antioksüdandid.  Nooruse säilitamise lõhn ja keha kaitsmine negatiivsete keskkonnategurite eest.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.