Facebook Pixel

Rasvapõletajad: mis see on ja miks seda vaja on?

Rasvapõletajad: mis see on ja miks seda vaja on?

Tänapäeval seisame sageli silmitsi liigse rasva probleemiga, kuid samal ajal oleme üsna skeptilised rasvapõletajad. Ja kõik see on sellepärast, et me ei tea, kuidas neid õigeid valida. Pakume välja selgitada, milliseid ravimeid soovitatakse ja kuidas valida täpselt, mida vajate.

Kaalulangus on protsess, mis aktiveeritakse aeg-ajalt : pärast pühi, rannahooajaks, sünnipäevaks või vanade teksapükste sisse passimiseks. Ärge sattuge kohe paanikasse, kui olete veidi lisakaalu juurde võtnud. On lihtsad reeglid, mida järgides on teil lihtsam liigsete kilode vastu võidelda.

Esimene reegel: ära valeta endale.

Ülekaal ei tule kuskilt välja. Ärge petke ennast ega oma fitnessiõpetajat: "Ma ei söönud midagi sellist"; või "Mul on lihtsalt halb ainevahetus." Teadlased on tõestanud, et ainult 5% inimestest on geneetiliselt ülekaalulised.

Parem on keskenduda sellele, mis täpselt takistab teil saledaks muutumast. Põhjus on kindlasti olemas: magus, rasvane, öine ülesöömine või seedeprobleem.

Teine reegel: individuaalne lähenemine

Ärge ostke kohe esimest ravimit, mida näete reklaamis, mis teie peale ekraanilt karjub: &ldquo ;Kaotasin 2 nädalaga 10 kg. Ja ka sina võtad superravimi abil kaalust alla. See võib olla teie jaoks täiesti kasutu või isegi kahjustada teie keha.

Pöörduge gastroenteroloogi, toitumisspetsialisti poole ja valige täpselt see, mida vajate. kalorite blokaatorid, vahendid ainevahetuse kiirendamiseks või söögiisu vähendamine.

Reegel kolm: määrake annus

Aktiivseid rasvapõletajaid leidub kõige sagedamini kofeiinis ja erinevates kogustes. Kas jood iga päev 4 tassi kohvi ja tunned end ikka hästi? Toitumisspetsialistid ütlevad, et sel juhul sobivad teile peaaegu kõik ravimid. Kui aga pärast päevast lattet uinuda ei saa, siis vali pehmema koostisega ravimid.

 

Kui olete maiustuste ja tärkliserikaste toitude fänn, siis sel juhul on kõige parem valida kroomi ja B-rühma vitamiinid. Need tooted aitab normaliseerida süsivesikute ainevahetust ja vähendada soovi õhtusöögi ajal šokolaadi süüa.

Kui te ei kujuta oma dieeti ette ilma rasvase ja praetud toiduta, siis kalorite blokaatorid. See aine seob endaga liigset rasva ja viib selle kehast välja.

Öösest ülesöömisest tasub võtta lisaportsjon valku, mis hoiab ära „öösööja“.

 

Kogu rasvapõletajate sari on loodud nii, et saaksite valida endale mitu täiendavat tooted, mis sobivad teile ja ei kahjusta teie tervist.

 

Võtke kaalust alla õigesti ja ohutult vitamiinide elukohaga Biotus!

 

Sisu
  • Esimene reegel: ära valeta endale.
  • Teine reegel: individuaalne lähenemine
  • Reegel kolm: määrake annus
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.