Facebook Pixel

goji marjad kehakaalu langetamiseks

goji marjad kehakaalu langetamiseks

Goji marjade kasutamine soodustab rasvapõletust ja seda omadust kasutatakse nüüd laialdaselt erinevates kaalulangetusmeetodites. Kaasaegsete inimeste soov hea välja näha on andnud aluse teadlaste uutele arengutele rasvapõletajate vallas. Koos sünteetiliste uimastite valmistamisega uuritakse ka looduslikke abinõusid.

Goji marjad – see on looduslik vahend, mida saavad kasutada absoluutselt kõik.

Goji marjade võtmiseks on mitmeid retsepte, siin on kõige populaarsemad:

  • Võtke oma päevane marjaannus. ja asetage need termosesse, seejärel valage 500 ml kuuma vett (mitte keeva veega). Marju tuleb infundeerida 30 minutit. Jooki juuakse pool klaasi 2-3 korda päevas.
  • Täis supilusikatäis kuivi marju keedetakse 400 ml vees. Keetmist koos puuviljadega võetakse 2 korda päevas: 200 ml tühja kõhuga ja 200 ml enne õhtusööki.
  • Lisage teele 5-6 marja, see lisamine annab teie joogile kasu ja uus maitse.

Goji mahla võetakse 30 ml tühja kõhuga enne hommikusööki ja 30 ml enne lõunat.

Biotuse veebipoest saab osta kaalulangetamiseks mõeldud gojit marjade, ekstrakti kujul või mahla. Meie töötajad aitavad alati valiku tegemisel.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.