Facebook Pixel

Juuste väljalangemine lastel? Vajad vitamiine!

Juuste väljalangemine lastel? Vajad vitamiine!

Juuste väljalangemist peetakse tavaliselt täiskasvanute probleemiks, kuid see on eksitav, sest see on üsna tavaline ka lastel. Lastel langevad juuksed kõige sagedamini välja intensiivse kasvu tõttu, mille käigus suunab organism kõik ressursid (toitained) elundite ja kudede ülesehitamiseks, mille tagajärjel tekib meil äge vitamiinipuudus.

Mõnikord esineb kasvuhoogusid. langeb kokku hooajalise avitaminoosiga, mis muidugi ainult süvendab olukorda.

Teine põhjus lapse võimalikele juukseprobleemidele võib olla krooniline stress, ärevus või depressioon, mis põhjustavad näiteks vitamiinide puudust. : C, A. Kaasaegsed lapsed on liiga hõivatud ja veedavad enamasti vähe aega õues, mis mõjutab nende füüsilist seisundit.

Valige oma lapsele eakohane vitamiinikompleks. Iga vanusekompleks on koostatud võttes arvesse kõiki keha füsioloogilisi vajadusi, nii et juuste väljalangemise ja halva une probleem laheneb kindlasti väga kiiresti. Kompleksi võib lisada H-vitamiini, preparaatides see sageli puudub, kuid juuste väljalangemise vastu võitlemisel on see väga oluline.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.