Kõik, mida pead teadma histamiini kohta

Kõik, mida pead teadma histamiini kohta

Igaüks, kes on kogenud mõne toote suhtes allergiat, tunneb sõna "histamiin". See on bioloogiliselt aktiivne aine, mis osaleb enamiku kehaprotsesside reguleerimises ja võib selle tulemusena põhjustada patoloogilisi protsesse, näiteks allergiaid. Histamiin – see on mis tahes elemendile negatiivse reaktsiooni ilmnemise peamine põhjus. Bronhospasm, nahalööve, kudede turse – selle tagajärg.Pseudoallergia

span>

Histamiin võib esile kutsuda teatud riske organismile, kuid ka selle toimeaine sisalduse tõus veres aitab allergeeniga (ärritajaga) võimalikult kiiresti toime tulla . Histamiini vabanemine on enamasti pseudoallergia tagajärg. Inimesel tekivad samad sümptomid nagu tõelise allergia korral, kuid ravi efektiivsus sõltub histamiini vähenemist soodustavate protsesside arengu kiirusest organismis. Toidutalumatus on palju sagedasem ja selle põhjuseks on tavaliselt immuunsüsteemi talitlushäired. Umbes 72% täiskasvanutest ja 55% lastest seisavad silmitsi selle probleemiga.

 

7 looduslikku antihistamiini

Kõige tõhusam viis aidata organismil allergiasümptomitega toime tulla – kasutage looduslikke vitamiine ja mineraalaineid. Looduslikud antihistamiinikumid vähendavad allergiaohtu ja aitavad taastada kõiki kehaprotsesse:

  • C-vitamiin. Aitab vähendada hingamisteede allergiate (bronhospasm, riniit) hoogude sagedust;

  • vitamiin B12. Kõrvaldab allergilise astma ja dermatiidi sümptomid ning vähendab ka tundlikkust sulfitite suhtes (peamine munakollase allikas);

  • pantoteenhape . Tõhus allergilise riniidi (nina limaskesta põletik) korral;

  • nikotiinhape. Kõige tõhusam taimede õietolmuallergia korral;

  • tsink. Pehmendab organismi reaktsiooni erinevatele keemilistele ühenditele (kodukeemia, kosmeetika, parfüümid);

  • oleiinhape . Vähendab histamiini vabanemist verre. Peamine allikas – oliiviõli;

  • linoolhape ja kalaõli. Kasutatakse võitluses allergiatest põhjustatud põletikuliste protsessidega: vesine nina, vesised silmad, lööve, sügelus.

span>

Sisu
  • Pseudoallergia span>
  • 7 looduslikku antihistamiini
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.