Facebook Pixel

Lõhnade mõju närvisüsteemile

Lõhnade mõju närvisüsteemile

Lõhnade mõju närvisüsteemile – see on kõige keerulisem ja huvitavam protsess, mille käigus on kõigi riikide parimad pead sajandeid püüdnud seda välja mõelda. Kuidas lõhnad meid mõjutavad? Kuidas võivad lõhnad olla psüühikale ja füüsilisele tervisele kasulikud või ohtlikud?
Aroomide toime on nii mitmetahuline, et neid kasutatakse erinevatel eesmärkidel, mõnikord ka vastupidistel eesmärkidel: kui teil on vaja lõõgastuda või tuju tõsta, võrgutada või, vastupidi, eemale tõrjuda, luua vestluskaaslane ärisuhtluseks. , rahustada närvisüsteemi või valmistada keha ette suurteks koormusteks jne .
Aroomidel on inimese elus sama tähendus kui värvil, helil, soojusel.
Lõhnade abil õpiti, kuidas tervendada inimest ja kontrollida tema psüühikat.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.