Facebook Pixel

Vitamiinid küüntele

Vitamiinid küüntele

Küüned kasvavad ja muutuvad pidevalt, nad vajavad toitumist, struktuuriaineid pikkuse suurendamiseks ning abikomponente tugevuse ja ilu jaoks. Küüsi toidetakse seestpoolt, seega peavad kõik vajalikud ained tulema küünejuurest (küünevoldi all peituv osa).

Küüne jaoks mõeldud vitamiinid sisenevad küünesse verest. Väline ravi võib kaasa tuua ajutisi ja väiksemaid parandusi, kuid ärge unustage, et selline mõju on võimalik ainult osal küünest ja täpselt sellel, mis tuleb varsti ära lõigata. Seega tuleb küüsi ikkagi seestpoolt toita.

Vitamiinid küüntelevajavad pidevalt , kõigi protsesside reguleerimiseks: kasv, kuju säilitamine, värvus, terviklikkus. Ühe vitamiini puudumine võib põhjustada kasvupeetust, teise vitamiini puudumine – moonutamiseks või purunemiseks. Seene puudub, küünevärv – kõik see on vitamiinide eelis.

Küünte tervise jaoks on põhimõtteliselt vajalik, et keha oleks terve, kui kõigist vitamiinidest ja mikroelementidest piisab, siis juuksed, küüned ja nahk näeb suurepärane välja. Küünte ebapiisavalt hea seisukord – kehas esinevate probleemide näitaja ja te ei tohiks neid signaale ignoreerida.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.