Facebook Pixel

Kakao vitamiinid ja kasulikud omadused

Kakao vitamiinid ja kasulikud omadused

Kakao suurendab uriinieritust, ergutab närvisüsteemi, omab organismi taastavat toimet, maandab stressi, on kasulik närvilisuse korral, ergutab südametegevust ja laiendab veresooni, ennetab ateroskleroosi, rahustab unetust, mõjutab soodsalt vere hüübimist , mis on rikas lähtemagneesiumi poolest.

Kakaooad saavad mineraalide sisalduse poolest kõigest kasu. See on maailma parim magneesiumiallikas kroom, mida organism omastab hästi kaltsiumi. Nad on suurim looduslik rauaallikas, tõenäoliselt parim mangaani allikas, on üks parimaid tsingi ja vase allikaid. Kõik tervislikuks ainevahetuseks vajalikud koostisosad sisalduvad kakaooas sisalduvates ainetes.

Seda peetakse ka üheks parimaks C-vitamiini allikaks. Ükski šokolaad seda siiski ei sisalda, kuna see hävib kõrge temperatuur toote valmistamise ajal. Kakaouba sisaldab suures annuses antioksüdante ning need kaitsevad meid DNA kahjustuste, viiruste, vähkkasvajate, nahahaiguste jms eest. Kakao ravib, aitab umbes 100 erineva haiguse ja vaevuse korral, seega tasub inimestel õppida seda imelist looduslikku ravimit hindama ja õppige, kuidas seda õigesti rakendada.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.