Lastele mõeldud vitamiinid: õige valimine

Lastele mõeldud vitamiinid: õige valimine

Sisu

 1. Vitamiinid lastele: kuidas valida õiget
 2. Lastele mõeldud parimad vitamiinid
 3. Miks on oluline osta usaldusväärsetelt ettevõtetelt?

Lapse tervis sõltub paljudest teguritest. Üks võti on piisav kogus vitamiine organismis. Nad vastutavad kõigi elundite moodustumise ja kasvu eest. 

Ainult mõned kasulikud vitamiinid lapsed keha suudab ise sünteesida. Teised pärinevad toidust, mis sisaldub laste dieedis. Piisav kogus vitamiine määrab normaalse ainevahetuse, aitab aktiivselt kasvada ja harmooniliselt areneda. Mida teha, kui vitamiinidest ei piisa? Vastus on lihtne. Peate hoolitsema kvaliteetsete toidulisandite ostmise eest. 

Suur tootevalik erinevas vanuses lastele .

Vitamiinid lastele: kuidas valida õige span>

Kaasaegsete toodete mitmekesisusega silmitsi seistes on lihtne segadusse sattuda.

Kaasaegsete toodete mitmekesisusega silmitsi seistes on lihtne segadusse sattuda. Samas on vitamiinide valik „silma järgi“ äärmiselt kahtlane ettevõtmine ja võib ohustada tervist. Need valitakse iga lapse jaoks eraldi. Toode, mis sobib hästi ühele, võib põhjustada terviseprobleeme teisele lapsele. Mida see tähendab? Enne lastele vitamiinide ostmist, õppige mõnda olulised punktid, et mitte kahjustada väikest keha. Nende ravimite määramisel võetakse arvesse järgmisi tegureid.

 1. Vanus. Loomulikult on 1-aastastel ja 6-aastastel lastel kehasse sisenevate vitamiinide ja mineraalainete igapäevaste normide vajadus erinev. Seetõttu märgivad tootjad pakendile alati vanusevahemiku.
 2. Kaebused, üldine tervislik seisund. Konsulteerimine spetsialistiga aitab tuvastada keha nõrkusi. Rõhuasetusega nendest vabanemisele kirjutatakse välja optimaalseimlaste immuunsuse vitamiinide tüüp ja rohkemgi veel. Kõik sõltub otsestest tõenditest.
 3. Söötmisfunktsioonid. Lapse igapäevane toit ei sisalda alati täisväärtuslikku tasakaalustatud toitu. Et keha selle pärast ei kannataks, võite kasutada kaasaegsete ravimite abi. Need rahuldavad täielikult organismi igapäevased vajadused ja kompenseerivad teatud ainete puudust.
 4. Elukoht. Ilmekas näide on D-vitamiini puudus karmide kliimatingimustega piirkondades. On teada, et selle tootmine toimub päikesevalguse mõjul. Puudus võib põhjustada tõsiseid tagajärgi: rahhiit, luustiku ebanormaalne areng. Ukraina lastele mõeldud vitamiinide arv sisaldab ka seda orgaanilist ühendit. 
 5. Väljaandmise vorm. Vanusega tihedalt seotud. Kui lastele näidatakse, et nad kirjutavad välja ravimeid siirupite ja tilkade kujul, siis vitamiinid lastele alates 5. eluaastast ja vanemad toodetakse tablettidena, dražeedena. Harvad pole ka visuaalselt atraktiivsed ja maitsvad vitamiinisisaldusega valmistised, mis on valmistatud närimiskommide kujul.

Kui teete valiku kõigi nende punktide põhjal, tunneb lapse keha ainult kasu. Ta muutub vastupidavamaks, aktiivsemaks ja tervis muutub kohati tugevamaks. Kasv ja areng vastavad täielikult vanusele.

Lastele mõeldud parimad vitamiinid

Ettevõtte kohta veebisait "Biotus" esitletakse erinevat tüüpi ravimeid.

Erinevat tüüpi ravimid on esitatud veebisaidil "Biotus". Siit leiate toote, mis vastab kõige paremini iga lapse vajadustele. Kõige populaarsemate vitamiinisortide hulgas võib eristada järgmisi tooteid:

Nimi

Miks on see lapse keha jaoks oluline

C-vitamiin

Selle toime on suunatud immuunsüsteemi tugevdamisele süsteem. C-vitamiinil on võimsad antioksüdantsed omadused. See aitab kehal võidelda viiruste, bakteritega, kaitseb seda toksiinide kahjuliku mõju eest. Tänu sellele ühendile imendub raud palju paremini, mis tähendab, et aneemia tekkerisk väheneb oluliselt. Need argumendid kinnitavad täielikult tõsiasja, et askorbiinhape on kantud kõige olulisemate vitamiinide loendisse lastele alates 6. eluaastast ja rohkem. span>

Kaltsium

Ilma piisava kaltsiumi tarbimiseta hakkab keha tõsiselt kannatama. Tugevad hambad ja luud, normaalne skeleti areng ja hästi koordineeritud lihaste töö on selle ühendi jaoks number 1 ülesanne. Närvisüsteemi tervise, südame nõuetekohase toimimise ja veresoonte normaalse seisundi tagamiseks on vaja ka Ca. Valides vitamiine lastele alates 7. eluaastast, ärge unustage selle väärtust.

D3-vitamiin

Asendamatu lapse aktiivse kasvuga. Tänu temale imendub kaltsium palju paremini, luukoed tugevnevad. D3 mängib olulist rolli isegi intellektuaalsete võimete arendamisel. Selle piisav kogus avaldab kasulikku mõju peaaegu kõigile organsüsteemidele ja parandab ainevahetusprotsesse organismis.

Multivitamiinid ja multimineraallisandid

Need töötavad nagu võlukepid, sest sisaldavad komplekti väärtuslikke ühendeid, mis on vajalikud keha tervise igakülgseks säilitamiseks. Ostes kvaliteetseid vitamiine lastele alates 8. eluaasta ja muudele vanusekategooriatele, saate võimaluse puudujääki täita. olulised ained lapse organismis kõike võttes 1 tablett päevas. Selle skeemi järgi võetakse selliseid ravimeid kõige sagedamini.

'Biotuse' kataloog sisaldab tooteid ainult usaldusväärsetelt tootjatelt nagu Carlson Labs, Nature's Plus, Now Foods, Gummi King, Vitatone, Rainbow Light, L'il Critters, Nature's Bounty, Orthomol ja paljud teised. Samuti saab tellida Solgari vitamiine lastele.

Miks on oluline osta usaldusväärsetelt ettevõtetelt

Soovite tellida toodet, mis on suunatud lapse tervise parandamine? Siis peate eriti hoolikalt lähenema usalduse küsimusele ettevõttes, kus tellimus tehakse. 'Biotus' garanteerib kataloogis esitatud toodete kõrge kvaliteedi. Seda kinnitab asjakohane sertifikaat ja pikaajaline viljakas koostöö tuntud välismaiste tarnijatega.

Ostmine Ameerika vitamiinid lastele siin ei satu te kindlasti võltsinguga kokku. Ettevõte vastutab iga kliendi tervise eest. Müügil on ainult testitud tooted. See vastab täielikult Ukraina sanitaar- ja keskkonnastandarditele ning on taskukohase hinnaga.

Biotuse kogenud töötajad ütlevad teile kuidas valida õigeparimad vitamiinid lastele. Juhid annavad asjatundlikku professionaalset nõu kõigile, kes on suure kaubavalikuga hämmingus. Siin tegutsetakse laste ja täiskasvanute tervise heaks, pannes oma hinge ettevõtlusesse.

Sisu
 • Sisu
 • Vitamiinid lastele: kuidas valida õige span>
 • Lastele mõeldud parimad vitamiinid
 • Miks on oluline osta usaldusväärsetelt ettevõtetelt
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.