Facebook Pixel

Lastele mõeldud vitamiinid: õige valimine

Lastele mõeldud vitamiinid: õige valimine

Sisu

 1. Vitamiinid lastele: kuidas valida õiget vitamiini
 2. Lastele mõeldud parimad vitamiinid
 3. Miks on oluline osta usaldusväärsetelt ettevõtetelt

Lapse tervis sõltub paljudest teguritest. Üks peamisi on piisav kogus vitamiine organismis. Neile on usaldatud tohutu vastutus kõigi elundite moodustamise ja kasvu eest. 

Ainult mõningaidlastele kasulikke vitamiine suudab organism ise sünteesida. Teised pärinevad toidust, mis sisaldub laste dieedis. Piisav kogus vitamiine määrab normaalse ainevahetuse, aitab aktiivselt kasvada ja harmooniliselt areneda. Mida teha, kui vitamiine pole piisavalt? Vastus on lihtne. Peate hoolitsema kvaliteetsete toidulisandite ostmise eest. 

Ettevõtte Biotus veebisaidil on esindatud suur toodevalik erinevas vanuses lapsed.

Vitamiinid lastele: kuidas valida õiget vitamiini

Kaasaegsete toodete mitmekesisusega silmitsi seistes võite kergesti segadusse sattuda .

Kaasaegsete toodete mitmekesisusega silmitsi seistes võite kergesti segadusse sattuda. Samas on vitamiinide “silma järgi” valimine äärmiselt küsitav mõte ja võib olla tervisele ohtlik. Need valitakse iga lapse jaoks eraldi. Toode, mis sobib hästi ühele, võib põhjustada terviseprobleeme teisele lapsele. Mida see tähendab? Enne lastele vitamiinide ostmist peate uurima mitmeid olulisi punkte, et mitte kahjustada oma väikest keha. Nende ravimite määramisel võetakse arvesse järgmisi tegureid.

 1. Vanus. Loomulikult on 1-aastastel ja 6-aastastel lastel erinev päevane vajadus organismi sisenevate vitamiinide ja mineraalainete järele. Seetõttu märgivad tootjad pakendile alati vanusevahemiku.
 2. Kaebuste olemasolu, üldine tervis. Spetsialistiga konsulteerimine aitab tuvastada keha nõrkusi. Rõhuasetusega nendest vabanemisele on ette nähtud kõige optimaalsemlastele mõeldud vitamiinide tüüp immuunsus ja palju muud. Kõik sõltub otsestest tõenditest.
 3. Toitumise omadused. Lapse igapäevane toit ei sisalda alati tervislikke ja tasakaalustatud toite. Et keha selle tõttu ei kannataks, võite kasutada kaasaegsete ravimite abi. Need rahuldavad täielikult keha igapäevased vajadused ja kompenseerivad teatud ainete puudust.
 4. Elukoht. Ilmekas näide on D-vitamiini puudus karmide kliimatingimustega piirkondades. On teada, et selle tootmine toimub päikesevalguse mõjul. Puudus võib põhjustada tõsiseid tagajärgi: rahhiit, ebanormaalne skeleti areng. Ukraina lastele mõeldudvitamiinide arv sisaldab tingimata ka seda orgaanilist ühendit. 
 5. Väljaandmise vorm. Vanusega tihedalt seotud . Kui lastele määratakse ravimeid siirupite ja tilkade kujul, siis 5-aastastele ja vanematele lastele toodetakse vitamiine tablettide ja dražeedena. Sageli võib leida visuaalselt atraktiivseid ja maitsvaid vitamiini sisaldavaid preparaate, mis on valmistatud närimiskommide kujul.

Kui teete valiku kõigi nende punktide põhjal, kogeb lapse keha erakordset kasu. Ta muutub vastupidavamaks, aktiivsemaks ja tema tervis muutub palju tugevamaks. Kasv ja areng on vanusega täielikult kooskõlas.

Lastele mõeldud parimad vitamiinid

Biotuse ettevõtte veebisaidil

Ettevõtte Biotus kodulehel on välja toodud erinevad ravimid. Siit leiate toote, mis rahuldab kõige paremini iga lapse vajadused. Kõige populaarsemate vitamiinitüüpide hulgas on järgmised tooted:

Nimi

Miks on see lapse keha jaoks oluline

C- vitamiin

Selle toime on suunatud immuunsüsteemi tugevdamisele. C -vitamiinil on võimsad antioksüdantsed omadused. See aitab kehal võidelda viiruste ja bakteritega ning kaitseb seda toksiinide kahjulike mõjude eest. Tänu sellele ühendile imendub raud palju paremini, mis tähendab, et aneemia tekkerisk väheneb oluliselt. Need argumendid kinnitavad täielikult tõsiasja, et askorbiinhape on kantud kõige olulisemateüle 6-aastaste laste vitamiinide nimekirja ja mitte ainult.

Kaltsium

Ilma piisavas koguses kaltsiumi, hakkab keha tõsiselt kannatama. Tugevad hambad ja luud, normaalne skeleti areng ja hästi koordineeritud lihaste funktsioon on selle ühendi ülesanne number 1. Ca on vajalik ka närvisüsteemi terviseks, südame korralikuks toimimiseks ja veresoonte normaalseks seisukorraks. Validesüle 7-aastastele lastele mõeldud vitamiine, ärge unustage nende väärtust.

D3- vitamiin

Asendamatu lapse aktiivseks kasvamiseks. Tänu sellele imendub kaltsium palju paremini ja luukude tugevneb. D3 mängib olulist rolli isegi intellektuaalsete võimete arendamisel . Piisav kogus seda avaldab kasulikku mõju peaaegu kõigile organsüsteemidele ja parandab ainevahetusprotsesse organismis.

Multivitamiini- ja multimineraallisandid

P toimivad omamoodi “elupäästjana”, sest sisaldavad komplekti väärtuslikke ühendeid, mis on vajalikud organismi tervise igakülgseks säilitamiseks. Ostes kvaliteetseidvitamiine lastele alates 8. eluaasta ja teistele vanusekategooriatele, saate võimaluse kompenseerida lapse organismis oluliste ainete puudust, võttes ainult 1 tablett päevas. Just selle skeemi järgi võetakse selliseid ravimeid kõige sagedamini.

Biotuse kataloog sisaldab tooteid ainult sellistelt usaldusväärsetelt tootjatelt nagu Carlson Labs, Nature's Plus, Now Foods, Gummi King, Vitatone, Rainbow Light, L'il Critters, Nature's Bounty, Orthomol ja paljud teised. Samuti saate tellida vitamiine lastele Solgar.

Miks on oluline osta usaldusväärsetelt ettevõtetelt

Kas soovite tellida toodet, mille tarbimine on suunatud lapse tervise parandamisele? Siis tuleb eriti tähelepanelik olla ettevõtte usaldamisel, kus tellimus esitatakse. "Biotus" garanteerib kataloogis esitatud toodete kõrge kvaliteedi. Seda kinnitab asjakohane sertifikaat ja pikaajaline viljakas koostöö tuntud välismaiste tarnijatega.

Ostes Ameerika lastele mõeldud vitamiine siit, ei kohta te kindlasti võltsinguid. Ettevõte vastutab iga kliendi tervise eest. Müügil on ainult tõestatud tooted. See vastab täielikult Ukraina sanitaar- ja keskkonnastandarditele ning on taskukohase hinnaga.

Kogenud Biotuse töötajad räägivad teile, kuidas valida parimad vitamiinid lastele. Juhid annavad asjatundlikku professionaalset nõu kõigile, kes on suurest tootevalikust segaduses. Nad töötavad siin laste ja täiskasvanute tervise heaks, pannes oma töösse oma südame ja hinge.

Sisu
 • Sisu
 • Vitamiinid lastele: kuidas valida õige span>
 • Lastele mõeldud parimad vitamiinid
 • Miks on oluline osta usaldusväärsetelt ettevõtetelt
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.