Facebook Pixel

Looduslikud vahendid külmetuse ja gripi vastu

Looduslikud vahendid külmetuse ja gripi vastu

Külm — see on ülemiste hingamisteede infektsioon, sellega me kõige sagedamini kokku puutume. Uuringute kohaselt võib nohu põhjustada rohkem kui 220 erinevat viirust. Pärast viiruse sisenemist teie kehasse ja enne esimeste haigusnähtude ilmnemist kulub üks kuni kolm päeva. Külmetuse keskmine kestus — 7 päeva, kuid kui seda haigust ei ravita, võib see venida mitu nädalat. Muide, inimene ei saa kaks korda sama viirusega nakatuda.

Teine levinud haigus on gripp, mis mõjutab igal aastal miljoneid inimesi üle maailma. Arvatakse, et parim vahend külmetushaiguste ja gripi vastu  — see on ennetamine. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil infektsiooniga võidelda ja oma keha tervena hoida:

  • lisage oma dieeti tervislikuks puu- ja köögiviljade rikas toit. Lõppude lõpuks on need allikad antioksüdandid mis kaitseb keha ja toetab immuunsüsteemi;

  • pese käsi sageli ja eelistatavalt antibakteriaalne seep soojas või kuumas vees. See hoiab ära viirusnakkuse leviku;

  • piirake kokkupuudet inimestega, kes on haigestunud. samal ajal. Ja kui see pole võimalik, siis ventileerige tuba sagedamini, et vähendada õhus olevate mikroobide hulka;

  • immuunsüsteem töötas hästi, on vaja head und. Muide, huvitav fakt: kui magad  vähemalt 6 tundi ööpäevas, väheneb viirusega nakatumise oht.

On olemas erinevad looduslikud vitamiinid ja ravimtaimed, mis võivad vähendada külmetus- ja gripiriski:

  • Kohe pärast nakatumist soovitavad arstid võtta imemistablette, mille sihtmärk on tsink;

  • me kõik teame C-vitamiini kasulikkust külmetushaiguste ennetamisel: see aitab vähendada sellesse haigestumise riski;

  • D-vitamiini taset ja see on lihtsalt vajalik infektsioonide ennetamiseks;

  • ülemiste hingamisteede ennetamiseks x viisid on täiuslikud probiootikumid nende abiga saate vähendada haigestumise tõenäosust ja vältida vajadust antibiootikumide järele haiguse ajal;

  • laktoferriin &mdash ; see on valk, mis toimib antibakteriaalse ja seenevastase ainena. See sobib inimestele, kes põevad sageli ülemiste hingamisteede infektsioone.

Kõige olulisem külmetushaiguste ja gripi vastu võitlemisel.

span>ärge viivitage raviga ja alustage seda esimestest sümptomitest. Veelgi parem, toetage pidevalt immuunsüsteemi ja viige läbi profülaktikat vitamiinidega.


Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.