Facebook Pixel

Yak_st vіtaminіv Solgar / Vitamiinid Solgar

Yak_st vіtaminіv Solgar / Vitamiinid Solgar

Juba 65 Rocks American Company Solgar toodab kõrgeima kvaliteediga 100% looduslikke bioloogiliselt aktiivseid lisandeid. Tänase seisuga on Solgari sortimendis enam kui 500 vitamiini, mineraalid, ravimtaimed ja komplekstooted . Ettevõttel Solgar on juhtiv positsioon esmaklassiliste bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite maailmas. , Prantsusmaa, Holland, Iisrael, Ladina-Ameerika riigid, Uus-Meremaa, Venemaa ja teised.

Solgari tooted on valmistatud eranditult looduslikest koostisosadest, lisamata tükikesi, maitseaineid ja säilitusaineid. Tooted  Solgar on hüpoleogeenne, sobib taimetoitlastele ega maksa GMOde eest kätte. Viimane allesjäänud teadussaavutustel põhinev laboratoorium, mida arendatakse USA-s kõrgeima rahvusvahelise GMP standardiga, et kaitsta kõne eluiga niiskuse sissevoolu, valguse ja temperatuuri kuumuse eest. Valides Solgari tooteid, olete igavesti veendunud, et valite tooteid, mis vastavad meie kergetele kvaliteedistandarditele.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.