Facebook Pixel

Solgar koensüüm Q10 – suurepärane energiaallikas

Solgar koensüüm Q10 – suurepärane energiaallikas

Koensüüm Q10 Solgar, nagu kõik selle tootja tooted on kõrge kvaliteediga ja sellel on kõige positiivsemad kliendihinnangud erinevatest riikidest.

Koensüüm Q10 on energiaallikas ning seda soovitatakse südame-veresoonkonna puudulikkuse, aga ka ateroskleroosi ja südamehaiguste ennetamiseks ja raviks. Ravimil on tugev antioksüdantne toime ja seepärast takistab see tõhusalt vananemist. Solgari koensüüm Q10 võtmine soodustab elujõudu ja energiat. See ravim on ette nähtud kroonilise väsimuse, suurenenud emotsionaalse, füüsilise või vaimse stressi korral.

25 aasta pärast väheneb koensüümi Q10 tootmine organismis ja seetõttu on organismi täiendav toitmine ravimite abil. soovitatav. Tootja valimisel eelistage Solgar – on usaldusväärne ja end tõestanud kaubamärk, mis on tootnud üle 60 aasta parimaid bioloogilisi toidulisandeid ja vitamiinikomplekse, mis on populaarsed kogu maailmas.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.