Facebook Pixel

Solgar alfa lipoehape

Solgar alfa lipoehape

Oluline koensüüm mitokondrites energia tootmisel. See mängib olulist rolli energia tootmisel, suurendades rakkude ja keele kudede glükoosivarustust. Koos cymiga aitab rasvarakkudes glükoosi tarbimise muutmine tagada kehas võimalikult vähe rasva. Zavdyaky võib suurendada füüsilist erksust, et tõsta aju keelekudede rakkude energiataset. Alfa lipoevaja hape (alfa-lipoehape Solgar) koos cym-iga antioksüdant, ütleme teile, kuidas vees, nii rasvades. Arvestades võimet luurata vabu radikaale ja halvustada klitiini kaitset. Rosmariin ja molekulide struktuur tagavad rakumembraani nakatumise võimaluse nii keskelt kui ka väljastpoolt. Zavdyaki tsyumu, alfa – lipoehape võib kaitsta DNA tuuma vabade radikaalide põhjustatud kahjustuste eest.
Lisaks võib see kaitsta maksa toksiinide põhjustatud kahjustuste eest. Alfa – lipoehape (alfa lipoehape ) Olen võimeline kelaadima selliseid olulisi metalle nagu plii, elavhõbe, kaadmium ja eemaldama need kehast, kahjustamata uut. Tõhusa antioksüdantse tegevuse tulemuseks on oluliste metallide elimineerimine, vähki ja südamehaigustesse haigestumise riski vähendamine, katarakti ja diabeetilise neuropaatia ennetamine. Võid olla ka zasibina, mis tõstab vana organismi üles. Alfa lipoeva (alfa lipoehape Solgar) hape parandab immuunsust ja turgutab oluliselt organismi taimetoidu ajal. Alfa-lipoehappe olulisemad allikad on liha ja eluslooduse saadused.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.