Facebook Pixel

So-Palmetto meestele ja naistele

So-Palmetto meestele ja naistele

Nii et Palmetto – See on väljavõte kääbuspalmi viljadest, millel on imeline mõju meeste tervisele. Tõhus vahend põletike ja eesnäärme adenoomi, aga ka muude meeste suguelundite piirkonna probleemide korral. Seda tööriista peeti mõnda aega eranditult meeste ravimiks, kuid hiljuti on selgunud selle ainulaadsed omadused meeste ja naiste kiilaspäisuse valdkonnas. Hiljutised Inglismaal tehtud uuringud on näidanud juuste ja peanaha seisundi paranemist 60%. Konsulteerige trikoloogiga So Palmetto tõhususe kohta kiilaspäisuse vastu.' title='CO-Palmetto'>Ostke Co-Palmetto Biotuse veebipoest maailma juhtivatelt vitamiinide ja toidulisandite tootjatelt: Now Foods, Solgar, Eclectic Institute, Doctor's Best, ReserveAge Nutrition, 21st Century Health Care, Country Life, Nature's Way, Solaray jne. Suur valik ja head hinnad – garanteeritud.

BIOTUS pakub teile ja teie tervisele alati ainult originaalseid, sertifitseeritud tooteid koos kohaletoimetamisega kõikidesse Ukraina linnadesse.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.