Facebook Pixel

Chia seemned on hämmastavalt tervislik toode, mis on kõigile kättesaadav.

Chia seemned on hämmastavalt tervislik toode, mis on kõigile kättesaadav.

Chia seemned – see on kaugest Lõuna-Ameerikast pärit toode, mida sõid asteegid, inkad, maiad. Ja iidsed teadsid palju tõeliselt toitvatest ja tervislikest toodetest, miks mitte kasutada vanarahva tarkust oma tervise ja ilu heaks?

See ainulaadne toode suurendab keha füüsilist vastupidavust ja parandab üldine heaolu. Seemned on rikkad:

  • kaltsiumi,
  • antioksüdantide,
  • kiudainete,
  • kaaliumi,
  • oomega- 3 nagu
  • magneesium
  • raud

Muljetavaldav, kas pole? Chia seemneid võib süüa eraldi või lisada teistele roogadele salatite valmistamisel, põhi- ja esmaroad, erinevad kastmed ja kastmed jne. Huvitaval kombel võib 1 supilusikatäis seda toodet küpsetises asendada 1 muna, see funktsioon on eriti kasulik taimetoitude valmistamisel.

See täiesti ainulaadne toode, mis aitab kaalust alla võtta ja noorem välja näha, parandab enesetunnet ja jõudu, alandab kolesterooli ja parandab südame tööd, stabiliseerib veresuhkrut ja alandab vererõhku.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.