Facebook Pixel

Manifest dysbacteriosis in adults / Manifestations of dysbacteriosis in adults

Manifest dysbacteriosis in adults / Manifestations of dysbacteriosis in adults

Normaalne soolestiku mikrofloora  on oluline ka tervetele’I  inimestele, killud kogu organismi töö hüvanguks. Kuid mitte kõik soolestikus elavad bakterid pole originaalsed. Tuumabakterid täidavad olulisi funktsioone – haisud aitavad organismil kaitsta keha shkidlivih bakterite, toksiinide eest, samuti aitavad inimkeha mürgitusega liialdada, saada vitamiine ja valke. Mahavalgunud bakterid vibreerivad käärimis- ja mädanemisprodukte, avalduvad düsbakterioosi sümptomid (sapp kõhus, kõhupuhitus – puhitus, fikseerimine, tüdimus, kõhulahtisus).

sooled on kergesti kahjustatav ebaõigest toitumisest, antibiootikumide võtmisest, stressist ja muudest teguritest, mis põhjustavad düsbakterioosi, millega kaasneb pruunide bakterite arvu muutus ja kõrgete bakterite arvu suurenemine.

saab osta «Multi – Bilion Dofilus Plus» -probiootikum ettevõttelt Solgar – hea stosuvannile soolestiku terve mikrofloora edendamiseks ja düsbakterioosi ennetamiseks. ja lakto – bakterid, mis aitavad kaasa suu soolestiku mikrofloorale, samuti polüsahhariid, mis on bifido eluskeskkond – ja lakto – soolebakterid.

Ainulaadne virobnitsa tehnoloogia Solgar probiootikumid (metroo kapseldamise tehnika) tagab probiootikumi maksimaalse efektiivsuse, nii et bakterid ei laguneks kanalisse ja soolestikku.

Samuti on oluline märkida, et seda probiootikumi võivad võtta laktoositalumatusega inimesed.

«Multi – Miljard Dofilus Plusi» lihtne säilitada, kilde ei pea külmkapis hoidma.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.