Facebook Pixel

Atraktiivsus – millest see sõltub?

Atraktiivsus – millest see sõltub?

– millest see oleneb? Milliseid inimesi peetakse atraktiivseteks ja miks? Muidugi on kaasasündinud andmeid, nagu pikkus, näojooned, silmade ja juuste värv. Seal on isiklik võlu – oskus suhelda inimestega viisil, mis teeb neid ja sind õnnelikuks. Tekib hea maitse, stiilitunnetus, mis aitab rõhutada oma välimuse väärikust ja äratada teiste seas huvi. Kuid on veel üks tegur, mida paljud alahindavad, – see on tervis. Kuid terve keha on atraktiivne, olenemata sellest, mida see kannab.

Paljud toetavad tervet nahka ja juukseid vitamiinikomplekside abil. Kuid mitte kõik kompleksid pole tõhusad. Sest neis sisalduvad vitamiinid imenduvad ainult koostoimes teiste mikroelementide ja aminohapetega. Biotus soovitab Solari ilukompleksi, mille komponendid on valitud ja tasakaalustatud nii, et kõik need imenduksid kõige tõhusamalt. Kompleks on suunatud kollageeni stimuleerimisele – naha, juuste ja küünte põhikomponent. See sisaldab ka aineid, mis osalevad rakkude noorendamise protsessides ja takistavad vananemisprotsessi. Rõhk on pandud C-vitamiinile (200% päevasest vajadusest), tsingile ja vasele. Tsink – peamine mikroelement, mis mõjutab juuste ja küünte tugevust ja läiget, samuti naha siledust ja jume ühtlust. Tsink ja vask – ained, mis on vajalikud rakkude küllastamiseks hapnikuga ja nahavärvi reguleerimiseks. Ja vask parandab ainevahetust, varustab rakke hapnikuga. Neid mõlemaid mikroelemente on peaaegu võimatu saada vajalikus koguses ainult toiduga: tavaline toit annab 10 protsenti soovitatavast ööpäevasest annusest. Preparaat sisaldab 100% mõlemat mikroelementi.

Muude hulgas – räni, mis on vajalik tsingi ja vase täielikuks imendumiseks kehas. MSM-aine, mis soodustab vitamiinide imendumist, parandab juuste kasvu ja ennetab kortsude teket.

Proliini aminohape tugevdab liigeseid ja küüsi. Ja lüsiin – valkudes leiduv aminohape. See kaitseb keha viiruste (näiteks herpese) eest, stimuleerib kollageeni moodustumist ja kudede paranemist ning parandab vere kvaliteeti. Ravimi valemit on toodetud alates 1947. aastast! See on piimavaba, gluteenivaba, nisuvaba, sobib taimetoitlastele ning sertifitseeritud halal ja kosher.

Sest – aktiivne bioloogiline segu, enne kasutamist raseduse ja imetamise ajal on soovitatav konsulteerida arstiga.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.