Facebook Pixel

Kaltsiumipreparaadid lastele

Kaltsiumipreparaadid lastele

Me kõik teame kaltsiumi tähtsusest iga inimese kehas. Lastel avaldub vitamiinide ja mineraalainete puudus piisavalt kiiresti ning põhjustab tõsiseid arengu- ja terviseprobleeme.

Lapsed kasvavad pidevalt ja seetõttu on ka kaltsiumi vajadus pidev. Aktiivse kasvuperioodid nõuavad selle mineraalaine tõsisemat täiendamist.

Laste kaltsiumipuuduse põhjuseks võib olla vale toitumine ja see ei ole ainult piimatoodete puudumine toidus, kaltsiumi leidub rohelised, pähklid ja muud toidud, mis peaksid olema iga päev menüüs. Puuduse põhjuseks võivad olla ka kroonilised maksa-, neeru-, reuma- ja hormonaalsed häired.

Kas tead, et lapse halb uni võib olla kaltsiumipuuduse sümptom? Kui teie beebi või teismeline on hakanud halvasti magama, ärge sattuge paanikasse, võib-olla kasvab teie ime hetkel aktiivselt ja vajab lihtsalt täiendavat kaltsiumi.

Laste kaltsiumi pakutakse nüüd kommidena. Naljakad väikesed loomad meeldivad lapsele kindlasti ja ta võtab hea meelega "ravimit"; iga päev. Küsige oma lastearstilt ja tulge Biotusse, et hankida beebile kvaliteetseid vitamiine.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.