Facebook Pixel

Kas plaanite last 2016. aastal?

Kas plaanite last 2016. aastal?

Kui te alles planeerite rasedust või kannate juba last, on aeg valida rasedatele mõeldud vitamiinikompleks. Vitamiinide tähtsust raseduse ajal on raske üle hinnata, sest ema organism üksi ei tule toime kahele korraga kõige vajaliku tagamisega, ta vajab abi.

Rase vitamiinid tuleb valida sõltuvalt trimester, sest raseduse erinevatel etappidel on need vajalikud erinevad vitamiinid.

 

1 trimester: foolhape, vitamiinid A, E. See on parem alustada nende vitamiinide joomist 2-3 kuud enne rasedust ja jätkata võtmist kuni esimese trimestri lõpuni.

 

2. trimester: raud , jood, kaltsium.

 

 

2. trimester p>

3. trimester: raud, A-, C-, D-vitamiinid.

 

Vitamiinikompleksid rasedatele on loodud võttes arvesse vajalikke vitamiinide ja mikroelementide ööpäevaseid annuseid, neis on olemas kõik, mida organism ema ja beebi vajadustest tervislikuks arenguks ja suurepäraseks enesetundeks tundeid.

Meditsiin on astunud nii kaugele, et selle saavutuste eiramine ja vanaema meetodite kasutamine pole mitte ainult ebamõistlik, vaid ka ohtlik. Elame aastal 2016, meil on juurdepääs parimatele ravimitele, vitamiinidele, toidulisanditele, mis muudavad raseduse emale ja lapsele ohutuks ja mugavaks, miks siis mitte seda kasutada? Vitamiinid võivad teha imesid, andes tervist, jõudu ja ilu.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.