Facebook Pixel

Vastsündinute jahutamine aju hüpoksia ajal

Vastsündinute jahutamine aju hüpoksia ajal

Professor Thoreseni uurimistöö on nimetatud ülikooli 100 parima töö hulka. Arendused olid suunatud haiguste, ebavõrdsuse vastu võitlemisele, noorte vanemate ja laste abistamisele elu alguses, aga ka eakate toetamisele. Need tõstavad esile saavutusi, mida esmakordselt uuriti ülikoolides, ja seda, kuidas need ulatuvad palju kaugemale kui hariduslik ja majanduslik mõju.

 

Professor Thoresen ütles: "Mul on hea meel, et minu uurimistööd tunnistatakse üheks "rahvaste päästjaks". Samuti tõstab see esile paljude teadlaste teedrajava töö, mis muudab positiivselt tuhandete inimeste elusid üle kogu maailma.

Briti ülikoolide president professor Dame Janet Beer ütleb: "Kui inimesed loodavad saada päästetud, siis nad  toetuvad meie arstide, õdede, eestkostjate ja parameedikute pühendumisele ja oskustele, kellest paljud koolitatakse ülikoolides. Ülikoolide teadustöö otsib lahendusi paljudele terviseprobleemidele, et muuta ja päästa elusid.  

"Töötades koostööd heategevusorganisatsioonide, NHS-i ja meditsiiniorganisatsioonidega, vastutavad ülikoolid meie suurimate saavutuste eest tervishoiu ja hoolduse valdkonnas.

 

"See kampaania on võimalus äratada ellu imeline ja sageli ootamatu töö, mida meie ülikoolides iga päev tehakse ning millega tähistatakse mõningaid inimesi, kes töötavad kõigi elukvaliteedi muutmise nimel."

 

Kampaania suursaadik Dame Katherine Granger, Oxford Brookesi ülikooli kantsler, Ühendkuningriigi spordi õppetooli juhataja ja Ühendkuningriigi silmapaistvaim naissportlane, kommenteeris: "MadeAtUni LifeSavers õnnitleb teadlasi ja nende meeskondi üle kogu riigi ülikoolides, kes pakuvad uuendusi, uuendused teaduses, ravimites ja ravimeetodites, mis võivad parandada täiskasvanute ja laste tervist ja heaolu kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

"Oxford Brookesis oma otsese kogemuse põhjal tean, et meie ülikoolid on "teadmiste ladu", kust saab jagada teadmisi, testida väljakujunenud tõekspidamisi ja tervisetõendeid ning lõpuks luua uusi lähenemisviise, mis aitavad meil kõigil õnnestub.

 

British Thinksi uuringud näitavad, et avalikkus on Briti ülikoolide üle uhke, kuid mõistab vähe nende pakutavatest eelistest, kuna enamik neist ei tea, et Ühendkuningriigi teadlased on paljude avastuste taga, mis päästavad elusid ja hoida palju inimesi tervena.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.