Facebook Pixel

Kalaõli Solgari kasulikkusest lapse kehale

Kalaõli Solgari kasulikkusest lapse kehale

Kalaõli sisaldab A-, D-vitamiini, magneesiumi, joodi, rauda, mangaani ja äärmiselt kasulikke polüküllastumata happeid Omega – 3. Selliste hapete nagu Omega-6 ja Omega-3 puudumine võib põhjustada & nbsp; ajutegevus ja mäluhäired. Keha ei suuda neid happeid toota, seega saab ta neid kalaõlist võtta.

Täiskasvanutele on kalaõli energiaallikas, selle abiga imendub kaltsium ja fosfor täielikult organismis, taastab kuiva nahk, juuksed, nägemine. Aitab vabaneda allergiatest.

Solgari kalaõli ei sisalda jälgi elavhõbedast, mida leidub kalade kudedes. Seetõttu peetakse seda tõeliselt tervendavaks. Sellel on terapeutiline toime vähi, artriidi, psoriaasi korral. Kõik haigused & nbsp; mille alla kalaõli võtta, pole loetletud.

Pealeme selle mõju kasulikkusega lapse organismile.

Kalaõli tuleks lapsele anda juba varakult. vanus, kuna see võib takistada rahhiidi teket, paneb aluse heale nägemisele. Selle tarbimine on oluline närvisüsteemi normaalseks toimimiseks, seljaaju kudede ehitamiseks, motoorsete oskuste suurendamiseks ja immuunsuse parandamiseks. Hemofiilia ja aneemiaga lastele määravad arstid selle ravimina.

Toode sisaldab vitamiini  D, mis tagab lapse luude normaalse kasvu, vähendab südamehaiguste riski, nahka, stimuleerib vaimset arengut. Solgari kalaõli aitab teismelistel depressiooni korral , kahjustatud & nbsp; uni, agressiivsus.

Seega, kuna kalaõli on looduslik toode, mis sisaldab lõpmatult palju väärtuslikke aineid, on see suurepärane viis meie laste tervise hoidmiseks.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.