Facebook Pixel

Kas lastele on vaja anda vitamiinikomplekse?

Kas lastele on vaja anda vitamiinikomplekse?

Lapsepõlves organsüsteemid kasvavad ja arenevad. Ainevahetus lastel toimub kiirusega, mis ületab täiskasvanute metaboolsete protsesside kiirust. Hüpovitaminoos lapsepõlves põhjustab tõsiseid negatiivseid tagajärgi, sealhulgas üldist arengupeetust või üksikute elundite patoloogiat. Kas peaksime lapsele vitamiine andma?
Ukraina kliimatingimused ei võimalda meil saada D-vitamiini aastaringselt vajalikus annuses . Lastearstid kohustavad vanemaid seda oma lastele täiendavalt andma, eriti esimesel 3 eluaastal, kui luukoe moodustub, kasvavad hambad.
Ukraina külmal perioodil ei jätku taimset toitu. Tihti külmutavad või säilitavad hoolivad emad ja vanaemad taimede vilju. Kuumtöötlemisel lähevad kaduma kuni pooled väärtuslikest mikroelementidest. Lastele mõeldud mahepreparaadid sisaldavad vajalikke vitamiine.
Küsige lastearstilt, milliseid vitamiinikomplekse ta teile nõu annab. Pöörake tähelepanu maailmakuulsate kaubamärkide orgaanilistele preparaatidele. Saate neid osta siit. Lisaks spetsiaalsetele lastele mõeldud vitamiinikompleksidele on saidil erinevad ravimid, mis on rühmitatud sümptomite, hinna, kaubamärkide ja kompositsioon .

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.