Facebook Pixel

Mida jälgida beebile esimeste roogade valimisel?

Mida jälgida beebile esimeste roogade valimisel?

Kööginõude disain

 

Ema järgi imiku toidulauale lisanduvad piim, erinevad püreed, teraviljad ja peagi ka supid. Selleks, et lapsel oleks mugav sööma õppida ja toit roogadest välja ei valguks, tasub valida sügavad taldrikud. Ja vanematel lastel on huvitavam süüa mitme osaga taldrikult. Nii näeb toit välja ahvatlevam ja lapse jaoks on see nagu mäng – esmalt pange toit erinevatesse osadesse ja siis sööge neist.

Isetehtud toidud et laps peaks välja nägema atraktiivne , mistõttu soovitame valiku tegemisel pöörata tähelepanu erksatele, värvilistele või erinevate koomiksipiltidega lasteroogadele. See aitab teil lapsele huvi pakkuda ja söömisprotsessi lõbusamaks muuta.

Alguses, kui laps alles õpib sööma, valige laps. pehmest materjalist lusikas - see võib olla silikoonservaga lusikas või täissilikoonist. Nii saate vältida lapse igemete kahjustamist. beebil on mugav lusikat ise võtta, kui sellel on kumer käepide.

Soovitav on taldrikut “kasvu” , siin tuleb lähtuda lapse isust . Laste taldriku maht peaks vastama portsjonile, millega teie väike laps hakkama saab.

Väga sageli usuvad vanemad, et plastik on parim lastenõu, aga see on pettekujutelm. Jah, selle peamine eelis on see, et see on kerge, kuid parem on valida topeltpõhjaga kuumakindlad mudelid. Sellistesse roogadesse võid valada kuumi nõusid ja mitte muretseda, et kuumenemise tõttu satub toidu sisse kemikaale.

Tassid ja joogid

 

Poilniki on parim viis õpetada last ise vett, teed või muud vedelikku jooma . Need on suletud kaanega ja mugava joogitilaga topsid. Enamikul mudelitel on mittevalguv süsteem (tassi sees olev spetsiaalne klapp), mis võimaldab teil unustada kogemuse "mis siis, kui see ümber läheb". Joogid on mugavad ka seetõttu, et neid on lihtne lahti võtta ja pesta. Valides on oluline pöörata tähelepanu sellele, et nina oleks pehme, siis ei kahjusta beebi igemeid ja hambaid.

 

Materjal

 

Toidud peaks olema lapsele ohutu ja mitte toksilisi elemente esile tooma, kui toitu sinna valatakse/valatakse. Tavaliselt on lastenõud valmistatud silikoonist (need on erinevad elastomeerid) või portselanist ja fajansist. Arvatakse, et portselan sobib beebile paremini, kuna talub igasugust temperatuuri ja on tervisele täiesti ohutu. Ja kui selline taldrik puruneb, ei saa killud last vigastada, kuna need on suured ja neil pole teravaid servi.

 

Edu laste lauanõude valikul ja head isu oma lastele!

Sisu
  • Kööginõude disain
  • Tassid ja joogid
  • Materjal
  • Edu laste lauanõude valikul ja head isu oma lastele!
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.