Facebook Pixel

Mucuna kipitav: "õnneoad" või meele afrodisiaakum

Mucuna kipitav: "õnneoad" või meele afrodisiaakum

Üks võimsamaid looduslikke afrodisiaake, looduslik antidepressant, "õnne" taim, vaimu toit - niipea, kui nad põlemist mucunaks ei nimeta! Selle troopilise taime raviomadused on muljetavaldavad: mucuna on efektiivne depressiivsete häirete, Parkinsoni tõve, suhkurtõve, mälukaotuse ja aju kognitiivse languse kompleksravis. Asendamatu toidulisand neile, kes soovivad tõsta libiidot, vaimset paindlikkust ja energiat, samuti tasakaalustada psühho-emotsionaalset seisundit.

Mucuna kipitus: kütus. aju jaoks

Mucuna Pruriens (kapikachu) on kaunvili, mis kasvab troopilises kliimas Aafrika ja India osades. Tänu kasulikele omadustele ja kõrgele antioksüdantide sisaldusele kogutakse seemned kokku, kuivatatakse, kontsentreeritakse ekstraktiks ja kasutatakse meditsiinis erinevate haiguste kompleksravis. Kõiki taimeosi on traditsioonilises Ayurveda meditsiinis kasutatud sajandeid & nbsp; vastumürk mürgiste putukate ja madude hammustuste korral, tõhus afrodisiaakum ja looduslik "doping" aju aktiveerimiseks, tõhus vahend depressiooni, Parkinsoni tõve, artriidi jne raviks.

Mucuna sisaldab antioksüdantide, tanniinide, saponiinide ja alkaloidide kompleksi, millel on kasulik mõju organismile, toetab immuunsust, tõstab energia- ja stressitaluvust, aktiveerib aju. Kuid taime kõige väärtuslikumad toimeained on L-dopa ja levodopa, millel on võtmeroll adrenaliini, norepinefriini ja dopamiini tootmisel. Nendest neurotransmitteritest sõltub meie psühho-emotsionaalne seisund, aga ka kõik aju kognitiivsed protsessid, sealhulgas mõtlemine, mälu, keskendumine ja meeleolu.

Alates taimest. suurendab dopamiini tootmist organismis , Mucuna nõelamist peetakse tõhusaks rohuks depressiooni, meeleolumuutuste, mälu- ja keskendumisprobleemide ning kroonilise väsimuse raviks. Kliinilised uuringud on samuti näidanud, et Mucuna on tõhus Parkinsoni tõve kompleksravis, kuna taim sisaldab lõviosa lepodopist.

Elav meel ja energia

Kummalisel kombel kipitav Mucuna –  see on ainuke looduslik kõrgetes kontsentratsioonides L-dopa allikas. Aine mängib võtmerolli dopamiini tootmisel ajus: neurokemikaal, mis on seotud rõõmu, naudingu, vaimse energia, enesekindluse, keskendumisvõimega. Mucuna Pruriens'i võtmine toidulisandina soodustab loomulikku energialaengut, parandab meeleolu ja mälu, suurendab keskendumisvõimet, reaktsioonikiirust ja rahulikkust.

Saate osta põletustunnet. Mucuna soodsa hinnaga meie veebipoes Biotus. Pakume laias valikus tooteid maailma tuntuimatelt tootjatelt – Now Foods, Source Naturals, Solaray, Himaalaja.  

Mucuna kui afrodisiaakum

Mucuna kipitust tuntakse ka kui tõhusat vahendit libiido tõstmiseks naistel ja meestel. Taime on Ayurvedas sajandeid kasutatud ainulaadse afrodisiaakumina. Ja siin mängib võtmerolli ka L-Dora, mis tõstab dopamiini taset organismis, mis omakorda suurendab libiidot ja testosterooni sünteesi. Taim mõjutab ka lihasmassi suurenemist, aktiveerib rasvade ainevahetust.

Tõhusus suhkurtõve korral

Mucuna Pruriens sisaldab toimeainet inositooli, mis alandab kõrget veresuhkru taset. Hiirtega läbiviidud kliinilised uuringud on näidanud, et seemnete suur annus toidulisandina alandab veresuhkru taset.

Naha ilu ja tervis

Mucuna nõelamist kasutatakse aktiivselt kosmetoloogias erinevate nahaprobleemide – akne, akne, vistrikud, psoriaas, pigmentatsioon – kompleksraviks. Põletikuvastaste ja antibakteriaalsete omaduste tõttu aitab mucuna kasutamine nahka puhastada ja siluda. Lisaks sisaldavad taime lehed looduslikke antibiootikume, fenooli ja tanniine, mis mõjuvad nahale võimsa antiseptikuna.

Kõrvaltoimed ja vastunäidustused

Mucuna nõelamisel ei ole väljendunud kõrvalmõjusid, mistõttu on see organismile ohutu. Kuid suurte kontrollimatute annuste korral võivad tekkida sellised sümptomid nagu hüperaktiivsus, unetus, iiveldus, oksendamine ja peavalud, värinad. Kuna taim sisaldab suures annuses levodopat, mis tõstab dopamiini taset veres, ei soovitata mucunat selliste haigustega patsientidele:

  • neuropaatia

  • psühhoos

  • arütmia

  • maksahaigus

  • maohaavand

  • kõrge vererõhk 

Arstid soovitavad Mucunat toidulisandina depressiooni kõrvaldamiseks, aju kognitiivsete funktsioonide parandamiseks, libiido suurendamiseks, samuti Parkinsoni tõve ja suhkurtõve kompleksravis. Taim on asendamatu neile, kes juhivad aktiivset eluviisi, tegelevad vaimse tööga ja tahavad olla alati armastuse rindel!  

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.