Facebook Pixel

Parimad vitamiinid kuivale nahale

Parimad vitamiinid kuivale nahale

Näohooldus on eriti oluline ja nõuab erilist tähelepanu. Loomulikult hoolitseb iga tüdruk enda eest, kuid reeglina piirdub see ainult pesemise ja toitva näokreemi pealekandmisega. Kuid enamiku jaoks sellest ei piisa.

 

K: Kuidas kuiva nahaga toimetulemiseks? Mis põhjustab naha kuivamist ja ketendamist? Reeglina ilmneb selline probleem siis, kui nahk ei ole piisavalt hüdreeritud ja teie rakud ei ole piisavalt toitvad. Seejärel kaotab see oma loomuliku elastsuse, pehmuse, muutub kuivaks ja ketendavaks.

Kui te sellele õigeaegselt tähelepanu ei pööra, tekivad nahale mikrolõhed. , millega sageli kaasneb sügelus, ärritus ja isegi põletustunne ja valu.

Sel juhul vitamiinid tulevad appi , sest need aitavad taastada kogu keha ja eelkõige näonaha vajaliku tasakaalu. Nahk annab ennekõike märku toitainete puudusest teie kehas   või eelseisvast haigusest.

Kui märkate, et teie nahk muutub kuivaks, siis tõenäoliselt puuduvad tal sellised vitamiinid nagu A, B, C ja E.

 

A- ja B-vitamiinid on kõige vajalikumad komponendid näonaha toitmiseks ja niisutamiseks. A-vitamiin, tuntud ka kui retinool, mängib olulist rolli keha üldise tervise, sealhulgas näonaha tervise säilitamisel. B-vitamiini kompleksil on antioksüdantsed omadused ja see soodustab rakkude, eriti naharakkude nõuetekohast moodustumist ja uuenemist.

C-vitamiin on hädavajalik keha uuenemiseks ja kudede moodustumiseks. See aktiveerib kollageeni tootmist, oluline komponent uute, noorte naharakkude moodustamiseks.

 

E-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin ja seda saab kasutada tõhusa lisandina kuivale nahale mõeldud niisutajale.

 

Samuti on olemas vitamiinikompleksid, mis aitavad muuta naha taas pehmeks ja säravaks.

Now Foodsi igapäevane vitamiinikompleks täiendab teie igapäevast toitainete ja vitamiinide varu. Lõppude lõpuks sisaldab see vitamiinide, mineraalide ja muude toitainete päevast normi.

Multivitamiinid Nature’s Way, Alive, tänu C-, D-, E-, K- ja B-rühma vitamiinide kompleksile aitavad nahal püsida ideaalses seisukorras. Samuti aitavad need teie kehal välistele stiimulitele vastu seista.

 

Kuiv nahk viitab vitamiinide ja mineraalainete puudusele, mida meie keha nii väga vajab. Seetõttu on vaja võtta õigeaegselt kasutusele erimeetmed vitamiinide tasakaalu taastamiseks, et mitte kaasa tuua tõsisemaid tagajärgi, mis on seotud kõigi inimorganite funktsionaalsusega.

Hoolige enda eest ja ärge alustage isegi väiksemaid haigusi!

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.