Facebook Pixel

Kvertsetiin Biotuse veebipoes

Kvertsetiin Biotuse veebipoes

Kvertsetiin – see on ainulaadne aine, mis võib olla antioksüdant ja põletikuvastane aine. Tõhus abiline võitluses vananemise ja rakkude tugevdamise vastu. Kvertsetiin soodustab paljude kasulike ainete imendumist ja on seetõttu lihtsalt hindamatu.

Paljud terviseprobleemid, mis on seotud kapillaaride vereringe raskustega. Kapillaaride seinte hävitamine põhjustab elundite ebapiisavat toitainete ja hapnikuvarustust. Kvertsetiin lahendab probleeme kapillaaridega ja mõjub seega positiivselt kogu organismi tervisele.

Biotuse veebipoes on kvertsetiin saadaval pulbri, tablettide ja kapslitena. Kõige parem on selle aine puudust korvata köögiviljadest ja puuviljadest, kuid kahjuks pole see alati võimalik. Kvaliteetsete ja tervislike puuviljade hooajalisus Ukrainas ei võimalda toiduga aastaringselt kätte saada kõiki kasulikke vitamiine ja mikroelemente. Kvertsetiini preparaadid, mis on saadaval igal ajal aastas koos kohaletoimetamisega teie kodulinna, jõuavad päästmine.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.