Facebook Pixel

Solgar Company – tunnetage eluenergiat!

Solgar Company – tunnetage eluenergiat!

(Ettevõte asutati 1947. aastal)

Vitamiinid autor Solgar – see on täpselt see, mida vajate, kui soovite saada tõeliselt kvaliteetset toodet. Solgar – see on toidulisandite maailma kvaliteedi kuldstandard. Rikkalik sortiment (rohkem kui 450 eset) võimaldab teil valida vajaliku toote ja olla kindel – jääte tulemusega rahule.

Solgar Company mitte ainult ei laienda ja uuenda pidevalt tootevalikut, vaid viib läbi ka uuringuid olemasolevate valemite täiustamiseks. Ettevõtte spetsialistid viivad pidevalt läbi teadus- ja arendustegevust.

Peamine eesmärk on – pakkuda tarbijale kõrgeima kvaliteediga toodet, mistõttu on tootmistsüklisse kaasatud ainult tipptasemel seadmed. Tootmise lahutamatuks osaks on ka mitmetasandiline kvaliteedikontrollisüsteem – alates toorainest kuni lõpptooteni.

Vesi – bioloogiliselt aktiivsete lisandite tootmise alus. Solgari tehased on varustatud parimate pöördosmoosi veepuhastusjaamadega.

Tööstuslik õhupuhastussüsteem eemaldab 99,9% õhus leiduvatest osakestest. Õhu ja vee kvaliteeti jälgib pidevalt ettevõtte spetsiaalne labor.

Solgari tooted on pälvinud tunnustust 60 riigis. 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.