Facebook Pixel

Kollageen ja selle vajadus ilu ja tervise järele

Kollageen ja selle vajadus ilu ja tervise järele

Inimese kehas on kollageen osa lihastest, liigestest ja luudest. Koos elastiiniga loob kollageen meie nahale karkassi ja selle puudumine mõjutab koheselt selle seisundit. Mobiilsed näoilmed, kehv toitumine, halvad harjumused, kokkupuude ultraviolettkiirgusega ja kehv ökoloogia hävitavad kollageenikihi ning meie nahk muutub lõtvaks ja mitte elastseks, tekivad kortsud.

Isegi kui elate tervislikku eluviisi ja väldite seda päikesevalgus , aastatega toodab organism järjest vähem kollageeni ja varem või hiljem muutub selle täiendamise küsimus üsna teravaks.

Tundub, et kõige lihtsam viis kolleegidele nahka anda – kandke seda erinevate kreemidega, kuid kahjuks pole kõik nii lihtne. Vajalik on täiendada kollageenivarusid naha sügavates kihtides, milleni väliskihile kantud preparaat lihtsalt ei ulatu, kuna kollageeni molekulid on üsna suured. Õigete kihtideni pääsete ja neisse kollageeni süstite ainult süstidega – see on tõhus, kuid valulik meetod, mille puhul tuleb erilist tähelepanu pöörata süstitava kollageeni kvaliteedile ja tüübile.

Uuringud on näidanud, et seestpoolt täiendamine on kõige tõhusam – kollageenipreparaatide ja selle sisuga erinevate toidulisandite sissevõtmise kaudu. Tänapäeval on pakutavate kollageenipreparaatide hulk lihtsalt tohutu, kõik maailma tootjad toodavad kollageeni kujul. tabletid, kapslid, lahused, nii et teile sobivaima kompleksi valimine pole keeruline. 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.