Facebook Pixel

Solgar koensüümi Q10 eelised

Solgar koensüümi Q10 eelised

Koensüüm  Q10– ce vitamiinitaoline kõne, mis esineb kõigis keharakkudes. Koensüüm  Q10 mängib võtmerolli väljakujunenud energias,  kuna see on eriti vajalik südame, keele ja aju tööks. See antioksüdant tagab südame normaalse talitluse ning selle funktsiooni toimimiseks on oluline energia hulk.  Sellel põhjusel on kõne energiaallikana südame töö vajalik komponent ja seda soovitatakse ennetada, aga ka kardiovaskulaarse puudulikkuse, ateroskleroosi, südame isheemiatõve, arteriaalse/hüpertensiooni kompleksraviks. /span><>.

Kas mäletate, miks sportlased nii kiiresti oma karjääri lõpetavad, miks on võimatu saavutada sporditippe 40, 50 ja enama aasta pärast? Seetõttu langeb koensüümi tootmise tipp kehas 20 aasta peale ja siis hakkab keha seda kiiresti omastama... ja me hakkame vananema. Kahjuks on see protsess pöördumatu, kuid me saame selle peatada, võttes täiendavaid antioksüdante ja mitte lastes vabadel radikaalidel meie rakke hapustada.

Koensüüm q10 jaotus organismis aastate jooksul

Koensüüm q10 jaotus organismis üle the years

Läänemaailmas on inimesed (ja eriti professionaalsed sportlased) seda asendamatut antioksüdanti tarvitanud juba pikka aega. aega, et parandada oma elu, suurendada energiat ja tervist. Meie ruumis on kahjuks vähe üle kordoni alustanud toitumisspetsialiste, vähe arste või on piisavalt inglise keelt, et tervisegaleriist lugeda värsketest veinidest ja kergeteaduse veinidest. Et saaksime oma veres täita täiesti tervisliku toitumise ja bioloogiliselt aktiivsete lisaainete infovaakumi, et alustada tervisliku elu jätkamise protsessi!

Koensüüm Q10 Ubiquinol, Solgar, 100mg, 50 vedelkapslit

Koensüüm  Q10  -tse-rasva vabastav element, seega on parimaks assimilatsiooniks vajalik, et see sisaldaks rasvu. Tom Solgar-koensüüm Q10 Lisatud oliia riisivurrud. Kuid parim variant oleks võtta toidulisandeid korraga rib'yachimi õliga.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.