Facebook Pixel

Kohv kehakaalu langetamiseks - maitsev, tervislik ja dieetne

Kohv kehakaalu langetamiseks - maitsev, tervislik ja dieetne

Kui soovite kaalust alla võtta ilma lemmiktoitudest loobumata, siis salendav kohv – see on täpselt see, mida sa vajad. See toode soodustab liigse rasva kadu, mille tõttu te kaotate kaalu, säilitades samal ajal lihasmassi.

Selle tootega võite kaotada kuni 5 kilogrammi kuus ja seda vaatamata sellele, et dieedid puuduvad. vaja. Toitumisspetsialistid ütlevad, et selline kaalulangus – see on suurepärane tulemus, mis pealegi ei põhjusta kehale stressi.

Teine võtmise mõju – söögiisu vähenemine. Teise suupiste asemel võid juua tassi rohelist kohvi ja tunda täiskõhutunnet, põletada rasva ja ka tuju tõsta.

Lisaks robusta ja araabika kohvile sisaldab salendav kohv mitmeid aineid, mis eemaldada liigne vedelik, stimuleerida keha energiatarbimist, normaliseerida ainevahetusprotsesse, ergutada seedimist ja vähendada söögiisu.  Samuti suurendavad kaalu langetamiseks mõeldud kohvi komponendid aktiivsust, osalevad detoksikatsioonis ja ainevahetuses. Kas soovite ostma salenemist soodustavat kohvi? Avage BIOTUS!

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.