Facebook Pixel

Millised on E-vitamiini eelised

Millised on E-vitamiini eelised

E-vitamiin kuulub rasvlahustuvate rasvade rühma. Keha peamine ülesanne on kaitsta rakumembraane oksüdatsiooni eest. E-vitamiin läbis aktiivse uurimistöö kohe pärast selle avastamist. 1922. aastal tegi Evans kindlaks oma olulise rolli reproduktiivsüsteemi toimimises, viies läbi rea katseid rottidega. Selle ühenduse puudumise tõttu tekivad organismis järgmised häired:
1. Meeste puhul hävib munandiepiteel. Selle tulemusena põhjustab spermatosoidide tootmine viljatust, seksuaalse soovi ja potentsi vähenemist.
2. Naistel raseduse ajal suurendab raseduse katkemise tõenäosust, on võimalik platsenta esialgne eraldumine.
3. Fertiilses eas naistel võib esineda reproduktiivsüsteemi kudede lagunemise ja viljatuse üldine hävimine.
E-vitamiin võib arstide sõnul olla kasulik raviainena järgmistel perioodidel:
• menopaus;
Varajane menopaus
• Mona östrogeen;
• operatsioonijärgne taastumine.
Mängib rolli sellistes olulistes bioloogilistes protsessides:
• Veresoonte membraani tugevdamine. See toimetab nahka tõhusalt hapniku ja toitainetega ning eemaldab lagunemissaadused.
Näolihaste lõdvestamine. Enamik näo kortse, nahaaluseid lihaseid. E-vitamiin aitab neid kiiresti lõdvestusest ja kahjulikest ühenditest, nagu piimhape, puhastada.
osaleb östrogeeni sünteesis. See hormoon suurendab rasunäärmete aktiivsust, mis võimaldab säilitada naharakkudes vee-lipiidide ainevahetuse õiget tasakaalu.
E-vitamiin diabeedi raviks
Diabeedi korral muutub veresuhkru kontsentratsiooni suurenemise tõttu selle tihedus, see muutub paksemaks. Selle tõttu aeglustab reaktsiooni, vähendab paranemise võimalust.
E-vitamiinil on sel juhul järgmised positiivsed mõjud:
• Kiirendab paranemist
• Hoiab ära katarakti tekke.
• Parandab vereringet
• Alandab vererõhku
• Normaliseerige vere tihedus ja vere hüübimine

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.