Facebook Pixel

Milliseid vitamiine nahk vajab?

Milliseid vitamiine nahk vajab?

 Kui näonahal napib vitamiine, tuhmub see kiiresti ning kaotab oma terve välimuse ja ilu. Selleks, et nahk säraks ilust ja tervisest, pead teadma, milliseid näovitamiine on vaja ja kuidas neid õigesti kasutada.  Kõik tänapäeva meditsiinile teadaolevad 13 vitamiini osalevad aktiivselt taastumises ja terve näonahk. Teades, milline neist rakkudes milliseid funktsioone täidab, on võimalik vastavalt nahaprobleemidele määrata, milliseid näonaha vitamiine teile vaja on.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.

1A-vitamiin (retinool)Võitleb näopõletike, hõrenemise, ketenduse ja kuiva nahaga. Sellel on rahustav toime, normaliseerib näo rasu- ja rasvanäärmete tööd. Tasandab venitusarme näol.
2B1-vitamiin (tiamiin)Võitleb enneaegse vananemise vastu, mis võib ületada naha igas vanuses.
3B2-vitamiin (riboflaviin) Pakub rakuhingamist ja kiirendab kõiki võimalikke ainevahetusi. Parandab nahatooni.
4 B5-vitamiin span> (pantoteenhape)Aitab vähendada kortse.
5B6-vitamiin (püridoksiin) Ravib tõhusalt nahahaigusi (samblikud, ekseem).
6 span> span>B9-vitamiin (foolhape)Aitab akne vastu.
7vitamiin B12 (tsüanokobalamiin, metüülkobalamiin ) Soodustab naharakkude uuenemist ja sellest tulenevalt nende noorenemist.
8C-vitamiin (askorbiinhape)Stimuleerib kollageeni tootmist rakkudes, tugevdab veresooni, parandab kiiresti haavu ja mikropraod.
9D3-vitamiin (kolekaltsiferool )Aeglustab rakkude vananemisprotsessi, aitab nahal säilitada toonust.