Facebook Pixel

Millised vitamiinid on lastele parimad?

Millised vitamiinid on lastele parimad?

Iga vanem valib väga valivalt oma lastele vitamiine ja „mis iganes” ära tule lauale. Mida tuleks ennekõike meeles pidada?

  1. Looduslikkus – vitamiinid, mineraalid peaksid olema valmistatud looduslikest ja orgaanilistest juurviljad, puuviljad või pärm. Need tooted on tavaliselt USDA orgaanilised.

  2. Peab olema mitte-GMO. Sellest võib ju välja areneda allergia, millest peagi võivad areneda mitmesugused kroonilised haigused.

  3. Keemilised värvained , ei ole magusained või säilitusained lastele parimad toidulisandid.

  4. Allikas peab olema selgelt märgitud koostis, näiteks A-vitamiin (Orgaanilise Annatto beetakaroteenina).

  5. Ainult looduslik mineraalide vormid.

Vitamiine, mis nendele kriteeriumidele ei vasta, ei tohiks tellida, hoolimata sellest, kui palju neid kiidetakse . Tõepoolest, need võivad sisaldada erinevaid kemikaale ja täiesti kasutuid lisandeid.

Vitamiinid lastele

 

Kummide aed Elu a>

Eluaia vitamiinid lastele – täiesti looduslikud vitamiinid teie lapse tervislikuks kasvuks ja arenguks. Ja suurepärane ka lastele, sest mida lapsed vajavad? Muidugi magus! Kummidel on kirsimaitse ning need on valmistatud naturaalsetest puu- ja köögiviljadest.

 

See toidulisand sisaldab 400 RÜ D-vitamiini portsjoni kohta. Vitamiine toodetakse Food-Created Nutrients tehnoloogia abil, mis säilitab toiduainete vitamiinid ja mineraalained, kuid mitte ensüümid.

Garden of Life olid esimesed laste vitamiinid. läbima sõltumatu MITTE-GMO projektiga kinnitatud sertifikaadi.

Samuti sisaldab see kompleks A-vitamiini, mis on vajalik silmade terviseks, energiaainevahetuseks, aga ka C- ja D-vitamiini – need parandavad lapse immuunsüsteemi .

 

MegaFoodi vitamiinid lastele iga päev

 

MegaFoodi peetakse ideaalseks lastele mõeldud vitamiinide ja mineraalide komplekside tootjaks. Nad toodavad vitamiine FoodState Nutrient Technology abil, mis ekstraheerib paljusid vitamiine ja mineraalaineid looduslikust pärmist.  Samuti toimivad toorainena porgandid, apelsinid ja muud mahetooted. Tänu sellele tehnoloogiale imendub vitamiinikompleks lapse kehasse tavalise toiduna.

 

Vitamiinirühmi on mitu:

 

  • mitmekomponentne, mis sisaldab ainult ühte vitamiini – enamasti on see A-, C-, E- ja B-vitamiin;

  • multivitamiinid – need sisaldavad tavaliselt kahte kuni kaheksat ja rohkem vitamiine;

  • samuti vitamiinide ja mineraalide kompleksid.

 

Olge vitamiinide valimisel ettevaatlik –   ja teie laps teeb seda saada kvaliteeti ja vajalikke lisandeid.

 

Sisu
  • Kummide aed Elu a>
  • Garden of Life olid esimesed laste vitamiinid. läbima sõltumatu MITTE-GMO projektiga kinnitatud sertifikaadi.
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.