Facebook Pixel

Millised vitamiinid on nahale tõhusad ja kasulikud?

Millised vitamiinid on nahale tõhusad ja kasulikud?

 

Esiteks on see C-vitamiin. Just tema on meie keha jaoks põhiline, sest see parandab naha taastumist ja aitab toota kollageeni, mis on oluline valk. Uuringud näitavad, et nahk vananeb just kollageeni puudumise tõttu meie kehas – see kaotab oma elastsuse, muutub tuhmimaks.  Ja parim kollageenijuht on C-vitamiin. Näiteks C-vitamiin toimib organismis antioksüdandina, mis omakorda kiirendab kahjustatud naha paranemisprotsessi.

 

E-vitamiin, mis nagu enamik inimesed teavad, domineerib kalades. See pole vähem oluline meie naha tervisele. Lõppude lõpuks E-vitamiin  aitab kaasa selle uuenemisele, hüdratatsioonile ja lõpuks, kuid mitte vähemtähtsana, A-vitamiini imendumisele.

 

Kuidas on lood naha elastsusega? See läheb kaotsi, kui teie keha on puudulik A-vitamiin. Sellest konkreetsest vitamiinist on üsna lihtne aru saada – kätel muutub nahk pärgamendiks, huulenurkadesse tekivad moosid.  

 

Peamine erinevus B-vitamiini rühm – et nad parandada ainevahetusprotsesse kehas ja see peegeldub loomulikult ka meie nahas. Kui teie kehas neid vitamiine ei piisa, siis nahaärritus, sügelus, seborröa ja eriti kaugelearenenud juhtudel – dermatiit, teile pakutakse.

Kõik selle rühma vitamiinid (B1, B2, B3, B6, B9, B10) aitavad meie kehal võidelda  ebasoodsate keskkonnamõjudega. Nad aitavad kaasa naha kaitsefunktsioonide taastamisele.

 

Kuidas tulla toime tedretähnide ja vanuselaikudega  -  üsna levinud küsimus. C-vitamiin muudab need ainult heledamaks, et need ei oleks nii märgatavad, kuid K-vitamiin lahendab selle probleemi.

.

D-vitamiin aeglustab naha vananemisprotsessi ning säilitab naha nooruse ja tooni pikk periood. See vitamiin kaitseb meie keha erinevat tüüpi nahahaiguste eest ja hoiab ära «ketendava» кожи.

 

Kõik loetletud vitamiinid teie nahale aitavad säilitada selle elastsust, parandada jumet ja ennetada soovimatut vananemist. Kuid ärge unustage, et vitamiinide kasutamine on tõhus probleemi ennetamiseks,mitte võitluseks juba jooksvate ilmingutega.

Soovitame teil perioodiliselt läbida kindlustuskursuse vitamiinide kompleksid või teatud vitamiinid. Seda tüüpi ennetamine võimaldab kehal olla täielikus "võitluses". "; valmisolekut, seista vastu väsimusele, lõtvumisele ja vananevale nahale.  

Muide, vitamiinravi nahale näitab hästi juuste ja küünte seisundit ning pahesid vastupidi.
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.