Facebook Pixel

Kuidas valida vitamiine?

Kuidas valida vitamiine?

Kogu meile turul pakutav vitamiinide valik jaguneb looduslikeks ja sünteetilisteks.
Sünteetilised ained ei ole meie organismile iseloomulikud, mistõttu nad ei reageeri organismi orgaaniliste komponentidega ilma täiendav katalüsaator. Eriti äärmuslikel juhtudel võivad need koguneda ja neid tajutakse kantserogeenina.
Teatud ainete puudus näitab kehas toidueelistusi – kaaliumipuudus väljendub ägedas soovis banaanide või muude kaaliumi sisaldavate toitude, kaltsiumi – vajadus kriiti närida ja nii edasi. Sünteetiliste vitamiinide ja mineraalainete kasutamisel kaotab keha võime meile vajadusest märku anda.
Sünteetiliste komponentide liig on täis tugevat joobeseisundit, mida orgaaniliste ainete tarbimisel lihtsalt ei saa juhtuda. Liigne orgaaniline aine eemaldatakse kehast looduslike protsesside kaudu.
Kuid isegi looduslikud vitamiinid ei saa asendada põhitoitumist! Täiendame tasakaalustatud ja täisväärtuslikku toitumist ainult looduslike vitamiinidega.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.